Witam
Poniżej zdjęcia z budowy małego drewnianego dźwigu do nawęglania parowozów.
Model jest zaprojektowany w skali 1:25 i może być wykorzystany zarówno do kolei normalnotorowej jak i wąskotorówek.
Model jest bardzo prosty w budowie, ale efektowny.
Tak to będzie wyglądać w kolorze:
Do dźwigu będę po kolei dokładał następne elementy tj.:zasiek węglowy, skrzynia na piasek i mała ręczna pompa do wody.
Myślę jeszcze nad dodaniem kanału oczystkowego (podobnego do znajdującego się w Pleszewie na stacji).
Pozdrawiam
Adam
--
Post zmieniony (12-11-13 18:44)