Witam,
przedstawiam małą galerię okrętu dobrze znanego przez większość modelarzy. Efekt końcowy według mnie taki sobie, mogło być lepiej. Na zdjęciach nie wiele widać, niestety pogoda nie sprzyja i aparatem bez flesza w telefonie nic wielkiego nie zdziałam ale galeria jest ;) O opracowaniu nie ma co się rozpisywać... Według mnie fajnie wyrysowany, problem miałem jedynie z poszyciem dennym musiałem zrobić sam... Największym problemem jednak był twardy karton w dodatku rozwarstwiający się ale dotrwałem do końca. Brak relingu to efekt po części lenistwa i po części braku umiejętności, według mnie bez niego też nie wygląda najgorzej.
Pozdrawiam
--
Post zmieniony (01-12-12 20:07)