Witam
Krakus-z tym lotniskowcem to żartowałem, nie mam w planach go teraz zaczynać, bo jest strasznie skomplikowany i pracochłonny. Poza tym z moim tempem pracy budowa trwałaby co najmniej kilka lat. Teraz będę lepił MiGa 15, będzie prawdopodobnie relacja łączona z ReVanem_1991 ;)
Mariusz-temat wątku uzupełniłem.
Jkorjat- modelu niestety nie mam przy sobie(mam nadzieję ze powędrował w dobre ręce ;) )
Co do skali modelarskiej, mam stare zdjęcia jeszcze z budowy, tam jest grosik.
Zdjęcia były robione na macie z podziałką z calami.
I taka mała ciekawostka, z tym samym modelem, wykonanym kilka lat temu. :D Zdjęcia robione jeszcze w zimie.
Jak widać samolocik sporo przeszedł. :( Umiejętności były jeszcze nie te co teraz, klej inny, brak retuszu, a o tym jak wyciąć niektóre części po prostu nie miałem pojęcia. Miałem wtedy około 12-13-14 lat. Nie pamiętam dokładnie.
Pozdrawiam