Witam,
to mój drugi model, wykonany według mnie dużo lepiej od "Łani". Włożyłem w niego dużo pracy aby wyglądał jak wygląda. Bardzo fajniutki model, nawet prosty i przyjemny w budowie. Większych problemów z nim nie miałem (jest tylko parę drobnych błędów w opracowaniu). Żagiel z materiału i nici ładnie go naciągające są jedynymi elementami dodanymi przeze mnie. Tyle pisania, czas na zdjęcia.
Model skończony w lutym tego roku budowa trwała około 3 miesięcy.
--
Bardzo fajny. Podoba mi się :-)
Mam jedno ale...
liklina za gruba, w oczy się rzuca.
Osobnik kolejowo - morski
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny."
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie."
Wiejska dusza zamknięta w mieście
Osobnik kolejowo - morski
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny."
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie."
Wiejska dusza zamknięta w mieście
No no jak na drugi model to rewelacja, tylko mój imiennik Patryk.K ma rację ten sznureczek(nie pamiętam jak to się fachowo nazywa) wokół żagla jest zdecydowanie za gruby, kolor też chyba nie ten
Ale model prezentuje się ogólnie ładnie gratki:)
Osobnik kolejowo - morski
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny."
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie."
Wiejska dusza zamknięta w mieście
Aha co do tego to mama zrobiła na maszynie i trochę ręcznie nie do końca mnie zrozumiała a już nie chciałem jej jeszcze raz męczyć a ja na szyciu to się nie znam całkowicie, liny lubię wiązać ale to co innego. Na przyszłość będę na to uważał, dzięki za uwagę Patryku
A co tyczy się moich planów to narazie w stoczni stoi błyskawica z MM ukończona w 95% A następna będzie koga elblaska, już szkielet czeka złożony tylko na sucho. Zastanawiam się nad relacją ale nie posiadam własnego porządnego aparatu (tylko telefon) i mogą być narzekania na jakość zdjęć...
"Życie to odrobina więcej niż ta woda,
chleb.
Mamy marzenia, którym tylko śmierć
może położyć kres." Bob One