Zaloguj się Zarejestruj się
16-05-12 10:38
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
16-05-12 10:38
[G] Nieuport 11 - Kampfflieger 1:48
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Jakiś czas temu Chris Gutzmer, właściciel sklepu internetowego ecardmodels.com poprosił ochotników o sklejenie modelu samolotu Nieuport 11 na którym latał prapradziadek jego żony - Joseph Vuillemin (http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Vuillemin). Udało mi się załapać i tak wygląda rezultat:



Model sklejany "out-of-the-box", jak to mówią modelarze plastikowi, czyli oprócz retuszu wszystko tak jak w wycinance.

--

Post zmieniony (09-05-13 15:58)
16-05-12 11:00
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
16-05-12 11:00
Odp: [G] Nieuport 11 - Roman "Kampfflieger" Vasilyev
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Gratulacje, te druciaki mają to "coś". Wiatr we włosach itd. ;-)
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
StuGu Moderator
16-05-12 13:35
Na forum od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 898
16-05-12 13:35
Odp: [G] Nieuport 11 - Roman "Kampfflieger" Vasilyev
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 898
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
O kurde!
To jest historyczna chwila:-)!
Nie dość, że pierwsza galeria Zigi, w dodatku nie związana z wojną secesyjną, to model nie przypomina deski do prasowania tudzież innych samochodów scoobiego:-)
Czysto i fajnie:-) I musowo musisz to przytargać na GEKO:-)
StuGu
16-05-12 13:43
Na forum od 2010
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29
Posty - 887
Projekt 50 Lat MM
16-05-12 13:43
Odp: [G] Nieuport 11 - Roman "Kampfflieger" Vasilyev
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29
Posty - 887
Projekt 50 Lat MM
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Dum, dum, dum,dum,dudum, dum ,dudum.. Więc można skleić coś co nie przypomina świni:D
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
16-05-12 13:55
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
16-05-12 13:55
Odp: [G] Nieuport 11 - Roman "Kampfflieger" Vasilyev
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 891
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
No bez przesady, nie ma się co "orgazmować". Daleko mi do perfekcji.
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan
17-05-12 07:27
Na forum od 2007
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6
Posty - 1 315
W Rupieciarni - 1
17-05-12 07:27
Odp: [G] Nieuport 11 - Roman "Kampfflieger" Vasilyev
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6
Posty - 1 315
W Rupieciarni - 1
Szacun- jedyne co mi sie ciśnie na usta. Ale o tym cudzie pisał już gdzieś Nostradamus- secesyjny translator poskłada z papieru maszynę latającą .Do tej pory nikt nie rozumiał znaczenia tej przepowiedni .
pozdro Jędrek ;)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować