Witam
Jakis czas temu rozpoczolem prace nad tym modelem.
Kazdy go zapewne zna.
Pierwszy raz korzystam z tego hostu zdjec wiec ew. prosze o wyrozumialosc.
Nie mam zdjec wycietego szkieletu.
Z gory uprzedzam ze szkielet w czesci "wysokiej" nijak sie ma do pokladu. Jest za waski.
Swoj szkielet wypelnilem balsa jako podposzyciem. Dodatkowo w okolicy stepki na 3/4 dlugosci po obu stronach dokleilem nakretki w celu obciazenia przyszlego modelu (teraz jest to niewidoczne, ukrylo sie pod balsa).
Tu juz po doklejeniu pokladu:
Tak to na obecnym etapie wyglada.
Mam teraz pytanie.
Projektant radzi oklejac model elementami poszycia dennego od elementu 9 w strone dziobu i rufy na przemian. Zauwazylem jednak po przymiarce ze na 100% bedzie problem z elementami poszycia w okolicy dziobowych wyrzutni torped. Czy nie lepiej bedzie nakleic element pierwszy dziobowy oraz pierwszy rufowy i "pociagnac" linie wodna?
Moze ktos juz poczynil ten model i bedzie mi w stanie podpowiedziec.
Poprawilem linki. Wreszcie doszedlem. Wiec jak? Robil Kto tego Orla?
Podpowie mi cos?
Bo jutro chce oklejanie rozpoczac.
Pozdrawiam
Robert
Post zmieniony (18-04-12 07:36)