Zaloguj się Zarejestruj się
07-04-12 08:53
Na forum od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
07-04-12 08:53
[R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Witam ! Ostatnio zainteresowałem się sprzętem budowlanym i rolniczym , wydawanym przez naszych południowych sąsiadów :) . Model , który będę lepić sprawia na "sucho " dobre wrażenie odnośnie druku jak i model surówki prezentuje się wspaniale . Zatem do roboty.
Na początek:

Pierwsze elementy :


Po cichu liczę na wydanie takich sprzętów :


--

Post zmieniony (08-04-12 15:12)
07-04-12 10:59
Na forum od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
07-04-12 10:59
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Ooo... Jaki fajny. Jednego wiernego oglądacza już masz. :)
A do twojej listy dodałbym tylko jedno życzenie.
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
07-04-12 18:34
Na forum od 2009
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
Posty - 97
07-04-12 18:34
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
Posty - 97
Aleś mnie ubiegł :-( Miałem go niebawem pociąc . Mam do niego nawet instrukcję po polsku , proszę bardzo :
[dl.dropbox.com]
Obserwuje i mam nadzieję że będziesz pisał o ewentualnych problemach .Pozdrawiam.
07-04-12 20:06
Na forum od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
07-04-12 20:06
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Dzięki za doping i instrukcję ! Model klei się na razie bez problemowo :)



--

Post zmieniony (08-04-12 15:34)
08-04-12 18:34
Na forum od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
08-04-12 18:34
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Praca wre !!!


Parę lepszych fotek , supermakro :0











--

Post zmieniony (17-02-13 22:25)
23-02-13 11:15
Na forum od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
23-02-13 11:15
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Witam ! Model klei się wyśmienicie. :-)
Pozdrawiam !
24-02-13 09:56
Na forum od 2012
Relacje z galerią - 2
Galerie - 17
Posty - 402
Projekt 50 Lat MM
24-02-13 09:56
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2012
Relacje z galerią - 2
Galerie - 17
Posty - 402
Projekt 50 Lat MM
Interesująco to wygląda. Nie znam języka czeskiego, ale czy słowo "vojensky" nie oznacza czasem, że jest to sprzęt wojskowych saperów?
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."
24-02-13 12:35
Na forum od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
24-02-13 12:35
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Tak MirZ jest to sprzęt używany przez armię i dlatego tak wygląda tzn. wewnętrzne elementy mają fabryczny żółty kolor , a na zewnątrz pomalowany jest na zielono .
Do tego modelu jest jeszcze laweta P-50N i ciągnik Tatra T815 VT 8x8 , czyli całkiem przyzwoity zestawik .:-) Modele są stosunkowo proste w budowie , dobrze opisane i nawet nieznajomość języka czeskiego nie stanowi większego problemu przy budowie :-)


Silnik :


--

Post zmieniony (24-02-13 22:48)
23-06-13 17:17
Na forum od 2009
Posty - 24
W Rupieciarni - 1
23-06-13 17:17
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2009
Posty - 24
W Rupieciarni - 1
Witam,
Koledzy mam pytanie gdzie można kupić modele tej firmy,
Jakaś strona www czy tylko to co na allegro, ewentualnie tylko u naszych sąsiadów na miejscu????
23-06-13 17:42
Na forum od 2010
Galerie - 11
Posty - 284
W Rupieciarni - 2
23-06-13 17:42
Odp: [R] Caterpillar D5N XL Ripper Works 1:32
Na forum
Od 2010
Galerie - 11
Posty - 284
W Rupieciarni - 2
beny172 sprawdź w Orliku. Widziałem kilka numerów. GPM tez chyba je ma.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować