Kolejnym modelem zaczętym pare miesięcy temu a skończonym dopiero wczoraj jest obieana figurka z Gwiezdnych Wojen o imieniu Darth Maul. Model najgorzej dopracowany ze wszystkich jakie dotąd robiłem. Zupełnie jakby ktoś tylko rozłożył na części w pepakurze i nawet nie próbował sklejać go. Ręce i nogi sklejałem po 3 razy...Części nagle trzeba w połowie łączenia z inną częścią trzeba dziwnie wyginać i się gimnastykować.