@ Wojtek, już słyszałem rady typu: kup se pan drukarkę żywiczną 3D... No ok, kupił bym, żaden problem.... Tylko że to był by koniec kartonu bo takie sprzęty się kupuje po to by pracowały a nie żeby sobie 14000 nitów wydrukować ( bo tyle potrzebuję) i basta....
@rogergk, @andre: Dzięki, to są ciekawe propozycje ale wszystkie oferują łby półkoliste a tu potrzeba stożków i tak, to nie żart: Około 14 tysięcy stożków....

GG 6801515