Relacja
Kadłub skończony, została drutologia osłon na burtach. i pociągnę to półmatem.
Jedne elementy wyszły lepiej inne gorzej, było trochę z tym pod górkę ale ostatecznie się udało.
PS. Zapomniałem dodać że łopaty śrub zrobiłem z jednej warstwy, Ten kolor do doklejenia rozwarstwiłem i dałem cieniutką naklejkę koloru.
W ten sposób łopaty nie są monstrualnie grube, i lekko je zaobliłem.
Aktualizacja
No nie wytrzymałem i zrobiłem te osłony, Druty 0,4 i 0,3mm.

Te zadrapania to ślad po usuwaniu nadlewki z kleju, druga strona wyszła czyściej. Jeszcze postaram się to wygładzić przed malowaniem.
CDN...
Post zmieniony (22-04-25 09:45)