Zaloguj się Zarejestruj się
12-04-11 12:15
12-04-11 12:15
[Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 4
Galerie - 3
Posty - 293
Projekt 50 Lat MM
Może najpierw kilka słów ogólnie o przebiegu pracy nad modelem.
Budowa Osy zajęła mi prawie 9 miesięcy, przy mniejszym lub większym nakładzie pracy. Samo opracowanie posiada kilka błędów, łatwych do skorygowania.
Wykonanie modelu oceniam jako dobre, mimo iż nie jest ono najwyższych lotów. Sam popełniłem sporo błędów przy budowie, choćby odwrotnie założone gąsienice.
No cóż, powinienem dostać Nobla w dziedzinie komplikowania sobie życia. Bo gdyby nie to, to Wespe było by już dawno skończone.
Ale przede wszystkim cieszę się niezmiernie, że udało mi się ukończyć pierwszy w życiu model pojazdu gąsienicowego, no i jakby nie było najtrudniejszy co do tej pory kleiłem.
Do Wespe zamierzam dorobić jeszcze MG. 34, ale to już w przyszłości.
Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.

Link do relacji [www.papermodels.pl]








--

Post zmieniony (12-04-11 12:15)
12-04-11 14:12
12-04-11 14:12
Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3
Posty - 1 073
W Rupieciarni - 20
Ładnie,zważywszy,że to Twój pierwszy pancerniak.Mnie też zdarzyło się założyć odwrotnie gąski w modelu-nie martw się.Gąski sam dziergałeś?U mnie w szufladzie też leży osa i czeka na swoją kolejkę.Pozdrowienia.
////////////////////////////////////////////////
[www.facebook.com]
Zapraszam na moją stronkę.
12-04-11 14:34
12-04-11 14:34
Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 4
Galerie - 3
Posty - 293
Projekt 50 Lat MM
Dzięki:]
Gąski to lasery od GPM. Zapomniałem nadmienić że koła jezdne w modelu są za szerokie, przez co ząbki gąsienic za kołami są naklejane już na otworach.
12-04-11 18:12
12-04-11 18:12
Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 48
Galerie - 19
Posty - 2 935
W Rupieciarni - 3
ladnie Ci to wyszlo. Widzę, że to wespe wogóle ładnie wychodzi ludziom.
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.
14-04-11 18:49
14-04-11 18:49
Odp: [Galeria] Sd.Kfz. 124 Wespe z GPM
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 4
Galerie - 3
Posty - 293
Projekt 50 Lat MM
Demon napisał:

> ladnie Ci to wyszlo. Widzę, że to wespe wogóle ładnie wychodzi ludziom.


Myślę, że w przypadku Wespe, jak i w przypadku innych maszyn niemieckich wpływ na to ma różnokolorowy nieregularny kamuflaż, który spełnia swoja rolę tym, że maskuje niedociągnięcia i błędy, które w odpowiedniej odległości są niewidoczne :)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować