Fajny model.
Tylko troszkę rażą kosmate krawędzie...
Może problem ze zdjęciami polega na tym,że nie wszystkie byłu robione "ze światłem". częśc była wykonana pod światło odbite ( od podłogi?).
Niestety zdjęcia robione w plamie światła słonecznego wpadającej przez okno do pokoju tak właśnie będa wyglądać.
Zatem fotki w pomieszczeniu albo robić w sztucznym,rozproszonym świetle, albo sztucznym,ale wieloogniskowym.
Zdjęcia w słońcu najlepiej robić w plenerze-na otwartej przestrzeni.

Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ
Mam profil na FB.