Model sam w sobie jest "obleśny", ale Ty go jeszcze bardziej ..........
Z tym przednim skrzydłem to już przegiąłeś na maxa.
A widać, że mogłeś z niego naprawdę dużo wyciągnąć.
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)