Zaloguj się Zarejestruj się
25-10-10 22:22
Na forum od 2010
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 36
Posty - 195
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
25-10-10 22:22
[Galeria] Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 36
Posty - 195
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Witam!
Przedstawiam wam model bolidu Roberta Kubicy. Niektóre części nie za bardzo do siebie pasują, a instrukcja nie jest zbyt dokładna. Oto model:
25-10-10 22:40
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Posty - 96
W Rupieciarni - 2
25-10-10 22:40
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Posty - 96
W Rupieciarni - 2
Przyjemnie :)
Choć jako fan motoryzacji etc etc jakoś niezbyt czuję tą dioramę. Skąd wziął się "nagle" ten piach? Mógłbyś wytłumaczyć co miałeś w planach?
Pozdrawiam serdecznie
25-10-10 22:47
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
25-10-10 22:47
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Model sam w sobie jest "obleśny", ale Ty go jeszcze bardziej ..........
Z tym przednim skrzydłem to już przegiąłeś na maxa.
A widać, że mogłeś z niego naprawdę dużo wyciągnąć.
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
26-10-10 21:33
Na forum od 2010
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29
Posty - 887
Projekt 50 Lat MM
26-10-10 21:33
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29
Posty - 887
Projekt 50 Lat MM
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Cośik mi się zdaje że dyfuzor nie jest taki jak powinien(za bardzo wystaje?), Z piachem- przesada, mogłeś chociaż oddzielić "trawę" od asfaltu płytkami na przemian czerwone z białymi
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
26-10-10 22:00
Na forum od 2006
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9
Posty - 906
W Rupieciarni - 1
26-10-10 22:00
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 4
Galerie - 9
Posty - 906
W Rupieciarni - 1
Te płytki biało-czerwone to potoczna tarka:) Wcale też nie musi jej być. Różne odcinki torów mają różne pobocza, z tarką, asfaltem, piachem i trawą też. Mi się nie podoba natomiast szerokość toru. Nawet najwolniejsze sekcje torów, czyli szykany nie są aż tak wąskie. No i ten piach pod kołami...
26-10-10 23:02
Na forum od 2010
Posty - 72
26-10-10 23:02
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2010
Posty - 72
Na moje on wypadł z toru na pit-lane zabierając ze sobą trochę piachu, lub sypali mu piach pod kola żeby się zatrzymał choć nie wygląda żeby miał łyse opony
27-10-10 12:59
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
Posty - 377
Projekt 50 Lat MM
27-10-10 12:59
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13
Posty - 377
Projekt 50 Lat MM
Oj tam oj tam, czepiacie się. :) Kubica przyjechał do Polski i sobie po prostu chciał pośmigać na torze w Słomczynie. :D
Syn ciężkostrawny.
28-10-10 21:58
Na forum od 2010
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 36
Posty - 195
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
28-10-10 21:58
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 36
Posty - 195
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Ćóż przyznaję,że ten piach wogóle nie pasuje. Pewnie dałem go dlatego, że spieszyłem się z modelem na konkurs i sypłem go bez zastanowienia. Co do przedniego skrzydełka to troszkę go poprawiłem jeżeli o to chodziło:
28-10-10 22:09
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
28-10-10 22:09
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
...skrzydełko masz do góry nogami, kto ma sobie czytać tę reklamę? Dobrze, że Intela nie dałeś na odwrót. I jeżeli ma to być bolid Kubicy to wykonaj prostą czynność i pomaluj kamerę na czarno (to jest to coś, co u Ciebie jest powiedzmy w tej chwili czerwone - czyli kamerka Heidfelda).
[www.f1-info.cz]
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
28-10-10 22:23
Na forum od 2010
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 36
Posty - 195
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
28-10-10 22:23
Odp: [galeria]Modelik BMW- Sauber F1.06, 1:25
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 36
Posty - 195
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Achaaaaa dobrze,że mi napisałeś o co z tym skrzydełkiem chodzi. Zacząłem kombinować z kształtem, a najprostrzej rzeczy nie zobaczyłem. Zaraz poprawie. A co do tej kamerki to mam pytanie. Bolid na zdjęciu z twojego postu znajdujacy się na górze( jest chyba taki sam jak ten na dole)ma tą kamerkę w kolorze takim jak część modelu tzn. czerwono- czarnym. Czy jest to tylko kwestia kierowcy??

Post zmieniony (28-10-10 22:25)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować