Zaloguj się Zarejestruj się
19-08-10 21:23
19-08-10 21:23
[Relacja/Galeria] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
Witajcie,
Ostatnio w przerwie od klejenia "Bellony" zacząłem sklejać F-177. Model sklejam podobnie jak Ricleite z niemieckiego Kartonbau.

Jak dotychczas skleja się bardzo przyjemnie, nie ma żadnych bajerów, kleję w standardzie.

A oto co dotychczas udało mi się skleić:
Sklejone poszycie:


Komory bombowe:


Kabina:


Bomby:


Stateczniki:


I na koniec link do katalogu ze zdjęciamihttp://picasaweb.google.pl/bounty86/F117#

Post zmieniony (08-09-10 12:31)
19-08-10 22:36
19-08-10 22:36
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2010
Posty - 148
W Rupieciarni - 7
Projekt 50 Lat MM
Przepraszam że zapytam, ale czy ty stosujesz czarny retusz ?? Chodzi mi o zdjęcie z bombami i ich podwieszenie.
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden
20-08-10 07:02
20-08-10 07:02
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
jeśli chodzi o bomby tj. podwieszenie, to krótko mówiąc je sknociłem właśnie przez ten czarny flamaster do podpisywania płyt ;/ za bardzo wsiąkał. Przy podwoziu już tego błędu nie popełniłem.

Post zmieniony (20-08-10 07:06)
MARIUSZ
Moderator
20-08-10 09:35
20-08-10 09:35
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Piotrek - właśnie sobie udowodniłeś ,że retusz flamastrem (jakimkolwiek) i do tego czarnym, to zły pomysł.
Nie czytałeś nic o retuszu...? ;-)
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
20-08-10 17:38
20-08-10 17:38
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2010
Posty - 148
W Rupieciarni - 7
Projekt 50 Lat MM
Popieram wypowiedź Mariusza. Karton chłonie tusz z flamastra jak gąbka. Proponuje suche pastele albo jakieś farbki nawet plakatówki.

Pozdro.
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden
26-08-10 21:26
26-08-10 21:26
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
Mariusz czytałem, tylko że czasem tak bywa że coś Cię podkusi i wychodzi jak wychodzi. A co do tych plakatówek, nie wiem nie mogę trafić na takie "dawne" do których była potrzebna woda, we wszystkich sklepach są takie... dziwne - które mi jakoś nie przypadły do gustu.
26-08-10 23:37
26-08-10 23:37
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 1
Posty - 95
fajny model - i w dodatku to chyba pierwsza relacja takiego modelu samolotu - ciekawi mnie jak będzie wyglądał już sklejony - miłej i owocnej pracy - będę tutaj zaglądał. :o)
Myśl i pracuj - ciesz się wynikami.

W stoczni: HMS BELLONA - failed
29-08-10 21:49
29-08-10 21:49
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
Posty - 302
Pięknie wyszła Ci kabina pilotów no i ten model jest MATOWY ! A nie jak u mnie błyszczący. Na pewno wyjdzie Ci ładniej niż mój, chociaż teraz wisi nad biurkiem i cieszy oko.
Powodzenia w budowie !
Rysiu.
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...
08-09-10 11:17
08-09-10 11:17
Odp: [Relacja] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
Rysiu kiedyś też sklejałem tamtego błyszczącego, ale poległem na nim i.... po modelu nie ma żadnego śladu. Więc ten to jest moje drugie podejście do F-117.

117 stoi już na własnych nogach:


Poszycie:


I nie obyło się bez błędów, trochę "poszycia mi zabrakło:


Skrzydła:


--

Post zmieniony (08-09-10 11:26)
08-09-10 11:24
08-09-10 11:24
Odp: [Relacja/Galeria] F-117 Nighthawk (Military Model 1-2/2000)
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
I na koniec mała galeria:
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować