Witajcie,
Ostatnio w przerwie od klejenia "Bellony" zacząłem sklejać F-177. Model sklejam podobnie jak Ricleite z niemieckiego Kartonbau.
Jak dotychczas skleja się bardzo przyjemnie, nie ma żadnych bajerów, kleję w standardzie.
A oto co dotychczas udało mi się skleić:
Sklejone poszycie:
Komory bombowe:
Kabina:

Bomby:
Stateczniki:
I na koniec link do katalogu ze zdjęciamihttp://picasaweb.google.pl/bounty86/F117#
Post zmieniony (08-09-10 12:31)