Masz rację Rafael - poczekajmy na aktualne fotki.
Może przez te parę ładnych lat H9 miał czołówkę w betonową ścianą (stąd twarz płaska jak u braci z KRLD), tyłek wypłaszczyły mu dłonie 39 (+stojące) odpalających go zimą na pych pasażerów, a do tego złomiarze wyszarpali mu połowę zawieszenia robiąc z niego low-raidera ;) (osie kół powinny być na wysokości zbliżonej do dolnej krawędzi ściany bocznej).
Próbowałem się doszukać w zdjęciach modelu podobieństwa do dobrze nam znanego pojazdu i... znalazłem sposób - ściemniamy monitor prawie na maksa i od biedy mamy dioramkę "Plac PKS Kozienice nocą"
Pozdrawiam
Tera Misieuda - okręty 1:200 IIWW
GG: 6103312
Skype: teramisieuda