Zaloguj się Zarejestruj się
03-01-10 22:31
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
03-01-10 22:31
[Galeria] mała wariacja pt. "Santa Isabel"
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
Model Popełniony także w 2009 chyba po Cleo o ile dobrze pamiętam. Tak jak w tytule "wariacja" - na temat inna wersja "Santi Marii". Kolejny model popełniony w celach "edukacyjnych". Również masę uproszczeń i błędów. Ale modele skończone i Mi osobiście się podobają...
04-01-10 20:40
Na forum od 2007
Posty - 1 121
Projekt 50 Lat MM
04-01-10 20:40
Odp: [Galeria] mała wariacja pt. "Santa Isabel"
Na forum
Od 2007
Posty - 1 121
Projekt 50 Lat MM
...jesli Tobie sie podobaja to.....tak ma byc :)
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo
04-01-10 21:15
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
04-01-10 21:15
Odp: [Galeria] mała wariacja pt. "Santa Isabel"
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 144
w końcu na czymś trzeba się uczyć, a fornir to ciekawa sprawa.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować