Zaloguj się Zarejestruj się
04-10-09 22:25
04-10-09 22:25
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2005
Galerie - 9
Posty - 496
Projekt 50 Lat MM
Świetna robota! Niech schowają się wszystkie krążowniki i pancerniki - doskonale pokazałeś, co można wycisnąć z prostego modelu niszczyciela!
Pozdrawiam
___________________________
04-10-09 22:41
04-10-09 22:41
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2005
Posty - 2 062
... gratuluję świetnie wyeksponowanych modeli; będą w przyszłości "jak znalazł" na wątek dotyczący 100-lecia Polskiej Marynarki Wojennej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
05-10-09 09:33
05-10-09 09:33
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
Posty - 1 489
Projekt 50 Lat MM
Efekt końcowy wyśmienity. Sposób prezentacji modeli również pierwsza klasa.
Bardzo fajne wspólne ujęcia Garlanda i Ślązaka pokazują o ile mniejszy był ten drugi.
Gdybyś przy kolejnych modelach z JSC zastosował identyczne imitacje morza to mógłbyś skompletować piękną naszą flotę.

Przy okazji. Widać jak wiele do jakości końcowej modelu, w nawet niezbyt skomplikowanych okrętach z JSC, wnosi wykonanie olinowania i relingu.

ps. Jedyna rzecz jaką można poprawić przy kolejnych okręcikach to troszkę powyginane olinowanie. Może trzeba zastosować coś rozciągliwego?
pzdr
Kemot
05-10-09 11:17
05-10-09 11:17
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2003
Posty - 214
Te modele mają w sobie naprawdę wiele uroku. Od pewnego czasu chodzi za mną powrót do nich, a tą relacją upewniasz mnie, że to dobry pomysł. Po skończeniu Warszawy z Super Modelu chyba wezmę na warsztat włąśnie jakieś maleństowo spod biało-czerwonej bandery. Swego czasu popełniłem Orkana i Pioruna, również wydane w jednym zeszycie i nie przypominam sobie abym miał jakieś uwagi do spasowania części. Przybliż proszę szczegóły wykonania oceanu:)
Pozdrawiam
tyg
05-10-09 12:42
05-10-09 12:42
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2009
Posty - 534
Przyłączam się do gratulacji dla Andr7ej'a. Pięknie wykonane maleństwa. Popieram też to co napisał Rodak - niech żyje karton, na pochybel szpachlom, farbom, glutom i innym dodatkom stosowanym bez umiaru!
Sklejam, bo lubię...
05-10-09 15:11
05-10-09 15:11
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
Posty - 309
rewelacja, te relingi w takiej skali, pierwsza klasa
moja stronka [www.madteam-modelarstwo.cba.pl] zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam
07-10-09 10:38
07-10-09 10:38
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11
Posty - 390
Projekt 50 Lat MM
Gorąco wszystkich pozdrawiam. Świetnie, że modele się Wam spodobały.
Kemot nie bardzo wiedziałem czego użyć do wykonania olinowania, aż trafiłem na uszkodzony transformatorek od zasilacza małej mocy. Na uzwojeniu pierwotnym był drucik cieńszy od włosa, uznałem więc, że będzie się nadawał. Drut ma tę zaletę, że daje się wyprofilować i można wykonać olinowanie w lekkim zwisie, ale brak mi trochę doświadczenia w skutecznym profilowaniu, więc zwalę winę na drut, że okazał się niesforny :-)
tyg żeby się nie powtarzać, zapraszam tutaj
07-10-09 17:43
07-10-09 17:43
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 81
Fajny model-gratulacje.
30-07-25 17:31
30-07-25 17:31
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2020
Posty - 7
Podobno w internecie nic nie ginie... Ale gdy się wejdzie na super fora modelarskie (bez sarkazmu), żeby sobie pooglądać i powspominać relacje z prac innych modelarzy oraz triki mądrych ludzi (niestety niektórych nie ma już wśród nas), to szlag człowieka trafia gdy widzi, że zdjęcia już dawno uleciały...
Szkoda, wielka szkoda...

Pozdrawiam wszystkich.
30-07-25 17:40
30-07-25 17:40
Odp: [R/G] JSC nr 39 - Niszczyciele Garland i Ślązak, lugier Korab II
Na forum
Od 2004
Posty - 742
to chyba nie jest nawet brązowy medal wykopków :D
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować