Witam.
Chciałbym przedstawić Wam niedawno zakończony model. Jest to tzw. surówka zaprojektowana przez Fittera. Sklejało się ją łatwo i przyjemnie, nieliczne błędy zostały zgłoszone do poprawki. Trzeba teraz tylko na to czy i kiedy ukaże się w druku. Wszystkie różnice w druku to wynik tego, że autor projektu podsyłał mi części "na raty" i były one drukowane na kilku różnych drukarkach. Kabinka się zmatowiła po tym jak potraktowałem ją Sidoluxem, chyba już taka zostanie.
No, ale koniec piep... przepraszam, rozprawiania, czas na fotki :lol: :mrgreen: :oops:
Miłego oglądania.
Pozdrawiam.
Post zmieniony (15-09-09 21:05)
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...