Zaloguj się Zarejestruj się
05-09-09 17:27
Na forum od 2009
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
Posty - 126
Projekt 50 Lat MM
05-09-09 17:27
[Galeria] ORP Warszawa - Mały Modelarz
Na forum
Od 2009
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
Posty - 126
Projekt 50 Lat MM
Model skleilem pol roku temu po 12 latach od rozstania z modelarstwem. Przed przystapieniem do klejenia przegladalem fora internetowe i zastanawialem sie czy podolam wspolczesnym wymogom modelarstwa. Jestem pod wrazeniem obecnie sklejanych modeli wiec Warszawa wypada tu slabiutko. Ale poniewaz mam sentyment do starych MM postanowilem zaczac od tego wlasciwie prostego modelu opracowanego do lini wodnej (raczej niespotykana rzecz w MM). Glownym jednak motywem wybrania tego modelu bylo to, ze sluzyl na nim moj ojciec.
Jestem ciekawy Waszych ocen, wiem, ze retusz jest zly i papier czasem polamany, ale staralem sie zrobic wszystko jak najczysciej i najdokladniej.


Pozdrawiam Malych Modelarzy
05-09-09 17:45
Na forum od 2009
Galerie - 2
Posty - 669
05-09-09 17:45
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2009
Galerie - 2
Posty - 669
Retusz faktycznie jest taki sobie , niemniej model jest całkiem sympatyczny ... Jaka skala tego modelu ?
Pozdrawiam
05-09-09 17:47
Na forum od 2007
Posty - 1 121
Projekt 50 Lat MM
05-09-09 17:47
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2007
Posty - 1 121
Projekt 50 Lat MM
...modle fajny aczkolwiek traci myszka :P zawsze chciałem go miec ale jakos nie mogłem go zdobyc a wczoraj przegrałem aukcje na allegro :(
szkoda,ze water-line ale i tak fajnie wyglada :)
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo
05-09-09 17:49
Na forum od 2009
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
Posty - 126
Projekt 50 Lat MM
05-09-09 17:49
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2009
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
Posty - 126
Projekt 50 Lat MM
Nietety skali nie podano, ale domyslam sie, ze 1:200. W takiej skali dokupilem fototrawione relingi.
Pozdrawiam Malych Modelarzy
07-09-09 11:13
Na forum od 2008
Relacje z galerią - 1
Posty - 41
07-09-09 11:13
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2008
Relacje z galerią - 1
Posty - 41
Stare wydanie ale model ciekawy. Uważam, że lepszy czarny retusz niż żaden. Bardzo podoba mi się czystość wykonania i świetne relingi!
Pozdrawiam, Przemo.
"Gneisenau" 1:300 z GPM,
W stoczni "Leberecht Maass" 1:200 z GPM
07-09-09 13:34
Na forum od 2003
Posty - 148
07-09-09 13:34
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2003
Posty - 148
A propos Warszawy. Czy ktoś może zna miejsca w internecie ze zdjęciami niszczycieli tego typu (KashinMod). Długo szukałem w sieci, ale wynik mizerny.
07-09-09 14:34
Na forum od 2009
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
Posty - 126
Projekt 50 Lat MM
07-09-09 14:34
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2009
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
Posty - 126
Projekt 50 Lat MM
Bodek ta Warszawa to Kotlin. Druga Warszawa byla Kashin.
Mam link do rosyjskiej strony ze spisem i ciekawymi fotami wszystkich okretow wiec na pewno znajdziesz KashinMod.

[navsource.narod.ru]
Pozdrawiam Malych Modelarzy
07-09-09 15:20
Na forum od 2003
Posty - 148
07-09-09 15:20
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2003
Posty - 148
Sorry. Oczywiście miałem na myśli Kotlina, bo Kashina trochę jest w sieci. Jeszcze jestem wczorajszy. Ale dzięki za link.
09-09-09 19:14
Na forum od 2004
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 1 141
W Rupieciarni - 3
09-09-09 19:14
Odp: [Galeria] ORP Warszawa
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 1 141
W Rupieciarni - 3
Bodek, ponieważ to jest ruska łódka, to prędzej coś znajdziesz wpisując
niszczyciel pr. 56

albo wręcz:
эсминец пр. 56
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować