Zaloguj się Zarejestruj się
17-12-25 13:58
17-12-25 13:58
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Mario9 - masz u mnie duże piwo! ;)
Buccaneer jak najbardziej. A reszta Wspaniałych Brytoli!?
DH 110 Vixen.
Folland Gnat.
Gloster Javelin.
Westland Lynx
BAE Hawk
Ale nade wszystko:
Fairey Gannet!
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
17-12-25 15:17
17-12-25 15:17
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2021
Posty - 7
A mi się marzy aby w końcu Panowie Wendtke albo Pan "Kierownik" skończyli - podkreślam skończyli - opracowanie parowozu Ok1 (pruski P8) i przekazali do wydania. Wielu czeka na ten bardzo popularny w swoim czasie parowóz. Panowie prosimy. Pozdrawiam Was świątecznie.
01-06-26 12:19
01-06-26 12:19
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Przydało by się jakieś świeższe opracowanie Jaka-23
Modelikowe to w sumie reprint starego wydania z MM.
01-06-26 12:45
01-06-26 12:45
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
no też uważam żeby odświeżyć projekt, zrobiłem go ale kreda, dała mi popalić - skupiłem się na materiale zamiast na modelu, to i efektem było, to co było, chciałem delikatnie psiknąć farbką, psiknąłem a potem przyszedł go głowy głupi pomysł, psiknięcia lakierem, no i jak poszło, to prawie cała farbka zeszła z tym lakierem, bo było na bogato hahahahaha
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-06-26 15:22.
03-06-26 13:36
03-06-26 13:36
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 8
Galerie - 1
Posty - 1 165
Marzy mi się, żeby ktoś opracował USS Nevada po modernizacji :D

PZDR
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)
03-06-26 14:25
03-06-26 14:25
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2003
Posty - 307
W Rupieciarni - 1
Uprasza się grzecznie o:

V-22 Osprey
L-200 Morava
EM-11 Orka
03-06-26 15:10
03-06-26 15:10
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
Na Kruszwicy rozmawiałem z kimś i mówił że widział surówkę kadłuba v-22 - model jest projektowany
więcej nie wiem
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
03-06-26 21:26
03-06-26 21:26
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2005
Posty - 321
Taa,Morawke masz w GPM..
03-06-26 23:04
03-06-26 23:04
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
mondo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Taa,Morawke masz w GPM..

W gieepeemie masz Gó..no nie Morawkę...
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
03-06-26 23:24
03-06-26 23:24
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2001
Posty - 693
@Ceva - GPM numer 456 już wyprzedał był, ale jeszcze tu i ówdzie qpić można, jakby się kto mocno upierał
Pozdrówka
Agand
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować