Zaloguj się Zarejestruj się
31-07-23 21:47
31-07-23 21:47
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
@Bart
i znajdź wariata który zamodeluje TO wnętrze 😂😂

pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
01-08-23 00:18
01-08-23 00:18
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 1 434
Projekt 50 Lat MM
Ale bajzel ...
serwusik
01-08-23 13:55
01-08-23 13:55
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
Zaprojektuje to pół biedy.
Znajdź takiego co to wydrukuje i sklei.
To przecież co najmniej kilka (jak nie kilkanaście) grubości kartonu/papieru.
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
01-08-23 20:21
01-08-23 20:21
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2007
Posty - 417
Wydrukować to tez nie problem , kto to zaprojektuje i tu jest problem za jaką cene ? czy zwróci się chociaż druk i projekt ?
uszanowanko gdaś
01-08-23 23:27
01-08-23 23:27
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
Nie, nie zwróci się - przynajmniej tak sądzę.
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
09-11-25 09:16
09-11-25 09:16
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2013
Posty - 1 616
W Rupieciarni - 23
Tu troche odkopałem wątek . Ale Answer wydał 2-a Kübelwageny (notabene mam je sklejone). I moim skromnym zdaniem mozna by sie pokusić o wersje dodatkowe czyli Kûbelwagen - półgąsienicówka, oraz wersje z wieżyczką strzelniczą. W plastikach takie wersje mają. Moze w kartonie sie doczekamy.
09-11-25 23:49
09-11-25 23:49
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2017
Posty - 732
@ABC:
Pomęcz Answera w komentarzach pod ich postami na FB, wydaje mi się że tam szybciej przeczytają niż tutaj.
17-12-25 09:55
17-12-25 09:55
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2013
Posty - 1 616
W Rupieciarni - 23
A ja znowu odkopałem watek bo zamarzył mi się model kartonowy ( niestety nie znam się na linkowaniu etc) który wystepuje pod nazwą Stage Coach Wild West . Niestety tłumacz internetowy podaje jakieś bzdury gdy tymczasem chodzi o powóz pasażersko - pocztowy z pierwszej połowy XIX wieku z Dzikiego Zachodu . Coś pieknego, skala 1:12 ma w plastiku. 4 konie, szprychowe koła. Konie jak wiemy z taczanki z WMC czy wozów taborowego i sanitarnego z GPM-u to nie problem. A koła typu szprychowego są dość powszechnie znane w kartonie.
17-12-25 12:24
17-12-25 12:24
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
A mnie się marzy Hawker Siddeley Buccaneer.
Wiem, że jest brzydki, ale może kiedyś...?
[en.wikipedia.org]
Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
A6M5 Zero, A6M3 Zero, A6M2 Zero, MiG-21UM, HS-123, Su-27UBM, MiG-29MU.

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501
17-12-25 12:38
17-12-25 12:38
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2013
Galerie - 27
Posty - 675
A mnie się marzy wydanie F-5 freedom fighter w malowaniu amerykańskim/południowowietnamskim z okresu wojny wietnamskiej . F-111 też bym chętnie skleił .

Pozdrawiam
PABLOS
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować