Zaloguj się Zarejestruj się
28-01-09 15:27
28-01-09 15:27
[Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
Posty - 281
Witam mam prośbę do wszystkich projektantów (modeli kartonowych) o zaprojektowanie Polskiego F-16 C lub D Block 52+ ( niestety Mały Modelarz nie spełnia moich oraz innych modelarzy wymagań ).

--
[%sig%]
Nieważne gdzie się jest, ale ważne by się było.

Strzelecki Oddział Kawaleryjski "BELINIAK"

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ
28-01-09 15:35
28-01-09 15:35
Odp: Prośba do projektantów
POPIERAM!

...i pozdrawiam :D
PS. Samolot MM-a spełnia moje wymagania, ale za dużo błędów.


Post zmieniony (28-01-09 16:36)
Skoro martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią?
28-01-09 15:48
28-01-09 15:48
Odp: Prośba do projektantów
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 12
Galerie - 37
Posty - 1 980
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
A jakie są te wymagania ? Model ma się sam sklejać ?
MARIUSZ
Moderator
28-01-09 16:12
28-01-09 16:12
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Hmmm...
Panowie!
Założyliście wątek o tym,że dotychczasowe modele F16 Wam się nie podobają, o przepraszam, nie odpowiadają Wam...
I na razie jest Was dwóch... ;-/
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
28-01-09 17:27
28-01-09 17:27
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2005
Posty - 2 062
kartoniak, proponuję wejść na strony wydawnictw, które Ciebie interesują i o swoich pobożnych życzeniach poinformować Wydawców coby poprosili swoich projektantów, aby wreszcie sprostali wymaganiom modelarza kartonowego dotyczących zadowalającego opracowania "efa szesnastego" w odmianie block 52+. Jak dostaniesz odpowiedź pozytywną to za pół roku, może rok ktoś się weźmie i opracuje, a jak negatywną to pozostanie Tobie "szesnastka" firmy Tamiya w 1/32, która zadowoli nawet najwybredniejszych.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (28-01-09 17:28)
28-01-09 17:37
28-01-09 17:37
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
Posty - 281
Kolego messer F-16 z MM ma troche błęów, jest ubogo wyposażony i wiele innych wad ( ale ma także zalety lecz ich jest mało ).
Nieważne gdzie się jest, ale ważne by się było.

Strzelecki Oddział Kawaleryjski "BELINIAK"

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ
28-01-09 18:43
28-01-09 18:43
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2008
Posty - 228
Jeszcze jedna F-16stka? ;-) F-16 wydał Pan Haliński, Mały Modelarz, WAK jako numer specjalny...
Po co jeszcze jedna? Nie lepiej prosić wydawców o modele samolotów, których nie ma jeszcze na rynku? Trochę odbiegłem od tematu ale to mnie boli ;/

Pozdrawiam Grzegorz
Pozdrawiam Grzegorz
28-01-09 18:52
28-01-09 18:52
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
Posty - 281
Kolego Starling my mówimy o F-16 w Polskim malowaniu.
Nieważne gdzie się jest, ale ważne by się było.

Strzelecki Oddział Kawaleryjski "BELINIAK"

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ
28-01-09 19:22
28-01-09 19:22
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 9
Galerie - 6
Posty - 2 496
Projekt 50 Lat MM
Sam se opracuj, w czym problem ;)


Post zmieniony (28-01-09 19:23)
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.
28-01-09 19:42
28-01-09 19:42
Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
Posty - 281
W tym że się na tym nie znam
Nieważne gdzie się jest, ale ważne by się było.

Strzelecki Oddział Kawaleryjski "BELINIAK"

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować