Żółtodziób Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Na Kruszwicy rozmawiałem z kimś i mówił że widział
> surówkę kadłuba v-22 - model jest projektowany
> więcej nie wiem
Na FB ktoś klei Ospreya, ale to pod siebie, "ręcznym trybem" - rzadkie aktualizacje.
Jeśli faktycznie ktoś inny zabrał się za projekt pod wydanie to trzymam kciuki :-)