Zaloguj się Zarejestruj się
04-06-26 10:21
04-06-26 10:21
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
Posty - 2 326
W Rupieciarni - 2
Adam, czy to taka kryptozapowiedź planów po ukończeniu Haruny? :)
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/
04-06-26 11:40
04-06-26 11:40
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 8
Galerie - 1
Posty - 1 165
Spychacz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Adam, czy to taka kryptozapowiedź planów po
> ukończeniu Haruny? :)


Nie koniecznie :D Co po Harunie sam diabeł nawet nie wie.

PZDR
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)
04-06-26 15:28
04-06-26 15:28
Re: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Na forum
Od 2008
Posty - 813
Klub
Kartonowy Tur - Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
Żółtodziób Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Na Kruszwicy rozmawiałem z kimś i mówił że widział
> surówkę kadłuba v-22 - model jest projektowany
> więcej nie wiem

Na FB ktoś klei Ospreya, ale to pod siebie, "ręcznym trybem" - rzadkie aktualizacje.
Jeśli faktycznie ktoś inny zabrał się za projekt pod wydanie to trzymam kciuki :-)
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować