Zaloguj się Zarejestruj się
29-09-08 23:19
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
29-09-08 23:19
[G] F1 Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa


Dzisiaj w sumie zakończyłem zmagania z tym bolidem, ukłon tutaj w stronę Mariusza ;-)

Zespół (team):
Scuderia Ferrari Marlboro

Sezon:
2008

Model:
Ferrari F2008

Konstruktor bolidu:
Nicolas Tombazis

Kierowcy:
1 Kimi Raikkonen
2 Felipe Massa

Opony:
Bridgestone Potenza

Silnik:
Ferrari 056 2.4L V8


Projekt modelu - Petr Špinler
Przeróbka - Paya
nr modelu - 002
Wydany przez PKAA 10/2005 (F2003 GA - (049) jako wydruk laserowy.

Parę zdjęć z budowy:






bolid bez lusterek do makijażu



i właściwie już końcowa galeria:



Podsumowując, jak zwykle ciekawe doświadczenia można nabyć przy klejeniu. Jest to bardzo udana konwersja bolidu
Ferrari F2003GA wykonana przez kolegę Paya z południa ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

Post zmieniony (27-11-12 14:25)
29-09-08 23:31
Na forum od 2004
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 17
Posty - 853
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
29-09-08 23:31
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 17
Posty - 853
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Wypas:D
Dasz się bryknąć?;)

Pozdrawiam,
wojtek
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)
29-09-08 23:39
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
29-09-08 23:39
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
W sprawie "brykania" proszę zgłaszać się do tygryska ;-)
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
30-09-08 03:27
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 2 029
30-09-08 03:27
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Posty - 2 029
A cóż to - miękki komplet opon?? A na ile Pit stopów jedzie?? :)) Fajny!!
30-09-08 12:47
Na forum od 2005
Galerie - 2
Posty - 217
30-09-08 12:47
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2005
Galerie - 2
Posty - 217
Fajny :) - moze w koncu uda mi sie skonczyc mojego Simteka S951 ktory zaliczyl maly wypadek...

BeBe mozna prosic o jakis link skad go zassac mozna o ile jest free? ;)
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...
30-09-08 15:14
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11
Posty - 571
Projekt 50 Lat MM
30-09-08 15:14
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11
Posty - 571
Projekt 50 Lat MM
A kiedy wreszcie relacja?! Siedzi, dłubie po cichu a potem bach! Świetnie wygląda! :)
Ale następnym razem chcę relację i kropka :D
Pozdrawiam!
PS. Może dzięki takim modelom przybędzie ludzi klejących cywile? Oby...
30-09-08 17:16
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
30-09-08 17:16
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Jest on FREE, tylko jest mały problem. Nie mam już adresu skąd go zassałem,
a znalazłem go na jakiejś brazylijskiej stronie i jedyne co zrozumiałem to:
Ferrari F2008 free ;-)
Mam również inne Ferrari (2000-2003GA) i po tym doszedłem do wniosku, że jest
to genialna przeróbka na bolid F2008 przez modelarza zza południowej miedzy ;-)))
Rafale cały czas się zastanawiam nad tym, ale czy tak z cicha nie jest lepiej ;-)
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
30-09-08 18:31
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11
Posty - 571
Projekt 50 Lat MM
30-09-08 18:31
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11
Posty - 571
Projekt 50 Lat MM
Ty tak po cichu nie kombinuj, bo Cie jeszcze CBŚ namierzy i będziesz miał za swoje ;-)
Na budowie proszę zatem zmienić bolid F1 na link do relacji ;)
30-09-08 18:58
Na forum od 2006
Posty - 18
30-09-08 18:58
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2006
Posty - 18
Znalazłem linka z modelem(jest na zSHARE).
30-09-08 19:24
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
30-09-08 19:24
Odp: [galeria] Ferrari F2008 Kimi Raikkonen 2008 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
No to go zamieść, bo to właśnie był ściągany z tego ;-)
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować