Zaloguj się Zarejestruj się
29-05-08 23:37
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
29-05-08 23:37
[G] F1 Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa


W związku z małą ilością "cywili" na Forum i naciskami pewnego ZIOMA z miasta "UĆ" (któremu jest ta galeria dedykowana ;-D )
przedstawiam taką małą historyjkę obrazkową...

Model był bardzo relaksujący i na pewno moja zabawa z Formułą 1 na nim się nie zakończy ;-)

Pora na kolejną galerię z serii:
Złap mnie i wyprzedź przed flagą w czarno-białe kwadraty.

Jak zwykle trochę "jakichś tam suchych faktów".

Zespół (team):
BMW Williams F1 Team

Sezon:
2002

Model:
Williams FW24

Konstruktor bolidu:
Patrick Head

Kierowcy:
5 Ralf Schumacher
6 Juan Pablo Montoya

Opony:
Michelin

Silnik:
BMW P82 V10


Projekt modelu - Petr Špinler
nr modelu - 031
Model jest do pobrania ze strony autora modelu Petra Špinlera

Oraz parę fotek:



Do modelu skleiłem sobie kask Ralfa Schumachera z sezonu 2002 w którym jeździł tym oto bolidem.
Do pobrania za FREE ze strony M E T M A N I A







Model wydrukowałem na papierze 100g/m2, co jak widać po lakierowaniu nie jest dobrym pomysłem.
Zdecydowanie polecam 120g/m2, 160g/m2 może okazać się za gruby.

Dla paparazzi model został "udostępniony" na podstawce.



A dla kolegów modelarzy w kartonie jako full wypas "Bawara :) Niskozawieszone kabrio, niestety bez poduszek..." ;-)))



--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

Post zmieniony (27-11-12 14:25)
29-05-08 23:45
Na forum od 2004
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16
Posty - 1 936
Projekt 50 Lat MM
29-05-08 23:45
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16
Posty - 1 936
Projekt 50 Lat MM
Elegantisze modele!
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: [maciek-kat.cba.pl]
30-05-08 07:19
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
30-05-08 07:19
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Z pierwszej "downloads" i podajesz tylko maila,a na drugiej "krzaczastej" masz również u góry wyróżniony na żółto "DownLoad".
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
30-05-08 09:26
Na forum od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 548
30-05-08 09:26
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 548
Cześć

Ten ziomal, który namówiła na ta galerię to BERP :)

Leszku ze swej strony zupełnie uczciwie i bez prywaty ;-) chciałem Ci na maxa pogratulować ukończenia budowy tego przecinaka oraz pierwszej galerii na naszym forum.
Przejrzałem sobie w ten temat i moim zdaniem wcale nie jest taki prosty, rozrywkowy jak zapewniałeś nie da się go zrobić w dwa weekendy, więc jeszcze większe wyrazy uznania dla Ciebie.
Mam nadzieje, że będziesz ciągnął dalej tematykę F1, bo modeli jest sporo no i te malowania, które nie pozwalają obojętnie przejść obok takiego modelu.
Podoba mi się prezentacja modelu na podstawce i elementy dodane przez Ciebie typu flaga, kask, tabliczka.

Myślę, że koleiny model będzie jeszcze bardziej dopieszczony, bo temat chyba Cię wciągną ;-) i tak trzymać!

Joł ,,,,,,,,,,
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)
Rafael Moderator
30-05-08 09:45
Na forum od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
30-05-08 09:45
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Rafael
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Mnie tam sie podoba :) W zalewie zielono-brazowo-ziemistych kamuflazy taka mala kolorowa odmiana dobrze robi :) Leszek - czekam na kolejne. I mysle, ze na fali osiagniec naszego kierowcy F1, temat jak najbardziej na czasie, rowniez dla wydawcow ;)

P.S. O, BERP!!!! Ziomal, jak ja Cie dawno nie widzialem! moze w koncu zsiadziesz z tego bicykla i na Sjeste dotrzesz? ;)
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)
30-05-08 09:47
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Posty - 96
W Rupieciarni - 2
30-05-08 09:47
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Posty - 96
W Rupieciarni - 2
Cudo, istne cudeńko! :P
Ja noszę się z zamiarem popełnienia bolidu F1 już od dłuższgo czasu - nie koniecznie darmowego. Jak tylko wykosztuję się na drukarkę, z pewnością taki model będzie priorytetem w moim warsztacie.
Pozdrawiam serdecznie
30-05-08 10:02
Na forum od 2005
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 25
Posty - 692
30-05-08 10:02
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 25
Posty - 692
A ja już sobie ściagłem i dziś sobie cuś druknę. Bo mi się podoba. I temat, i model w Twoim wykonaniu. Fajny samochodzik, znaczy się bolid.
Pozdrawiam
KMH Sokół Radom
30-05-08 16:13
Na forum od 2006
Galerie - 1
Posty - 571
30-05-08 16:13
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2006
Galerie - 1
Posty - 571
Bardzo przyjemny modelik :) Prezenetuje się świetnie :)
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.
31-05-08 07:20
Na forum od 2004
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
Posty - 1 112
Projekt 50 Lat MM
31-05-08 07:20
Odp: [galeria] Williams FW24 Ralf Schumacher 2002 - 1/24
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
Posty - 1 112
Projekt 50 Lat MM
"Nooo fajne cacko" To teraz czas na bolid Roberta Kubicy.
PozdrawiamKojak
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować