Witam
Dzięki relacji kolegów z forum budujących modele kolejowe sam zapragnąłem takie mieć. Postanowiłem ,że na pierwszy ogień pójdzie łatwa lokomotywka z Delta-Te z Powiatowych Koleji Sochaczewskich o nr bocznym 3 (PKS 3).
Model ten został wydany w skali 1:45 wraz z pługiem odśnieznym . Ja buduje modele powiększone do skali 1:17,5 (mam już kilka pojazdów) więc lokomotywa tez jest w tej skali.
Od siebie dodałem "uprzestrzennienie" układu napędowego , nity, połączenia blach , model został całkowicie pomalowany pędzelkiem farbami Pactra i przybrudzony , jako że lokomotywa ciężko pracuje.
Na pierwszym zdjęciu model stoi na wydawnictwie Kartonówka w formacie A4 celem uwidocznienia wielkości modelu.
Tyle tytułem wstępu , miłego oglądania.

Proszę wybaczyć nieostrość niektórych zdjęć , dopiero zaczynam przygodę ze zdjęciami cyfrowymi :-)
Pozdrawiam
Adam Cook
--
[%sig%]
Post zmieniony (01-10-07 13:17)
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>