Zaloguj się Zarejestruj się
20-08-07 15:13
Na forum od 2002
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 989
W Rupieciarni - 2
20-08-07 15:13
[Galeria] Parowozik Bn2t wyd. Promodel - niedokończony
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 989
W Rupieciarni - 2
Witam!

Parowozik jeszcze niedokończony - zgubiłem kilka części, ale już prawie prawie. W dziale Giełda moja prośba o skan [www.konradus.com]
Niemniej jest co pokazać. Model w standardzie, lakierowany caponem.
W modelu nie napotkałem na większe problemy. Bardzo denerwujące było rozrzucenie elementów po różnych arkuszach i niedostateczny rysunkowy opis budowy (tekstowego brak). Silnik ma błąd - wejście popychacza rozrządu pary jest nie tam gdzie trzeba, ale to drobiazg łatwy do poprawienia.
Pierwszy raz zrobiłem podstawkę i jestem z niej bardzo zadowolony :-)



Pozdrawiam
Mariusz
20-08-07 15:52
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Galerie - 2
Posty - 52
20-08-07 15:52
Re: [Galeria] Parowozik Bn2t wyd. Promodel - niedokończony
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Galerie - 2
Posty - 52
Gratuluję.Pięknie wykonany parowozik.Swietna podstawka, podoba mi się trawa, bardzo realistyczna.
20-08-07 19:10
Na forum od 2006
Posty - 18
20-08-07 19:10
Re: [Galeria] Parowozik Bn2t wyd. Promodel - niedokończony
Na forum
Od 2006
Posty - 18
a możesz zdradzić receptę na tą świetnie wykonaną trawę!

pozdrawiam
Marek G

[%sig%]

Post zmieniony (20-08-07 19:12)
21-08-07 11:04
Na forum od 2002
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 989
W Rupieciarni - 2
21-08-07 11:04
Re: [Galeria] Parowozik Bn2t wyd. Promodel - niedokończony
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 989
W Rupieciarni - 2
Witam!

Cieszę się, że się podoba :-)
Z trawy jestem co najmniej tak samo zadowolony jak z parowozu, zwłaszcza, że robiłem to pierwszy raz!
Trawkę w postaci takich jakby cienkich niteczek kupiłem w sklepie modelarskim - paczka za 5 zł, ale cały bajer polega na "sadzeniu" jej w polu elektrostatycznym. Chętnie to opiszę, ale mam wątpliwości - nie chciałbym aby ktoś zabił się nieostrożnym obchodzeniem sie z wysokim napięciem.

Pozdrawiam
Mariusz
21-08-07 11:13
Na forum od 2004
Relacje w toku - 2
Posty - 492
21-08-07 11:13
Re: [Galeria] Parowozik Bn2t wyd. Promodel - niedokończony
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Posty - 492
To powiedz tak: np na allegro (ale tez i co lepszym sklepie modelarskim specjalizujacym sie w kolejkach) mozna kupic gotowa calkiem przyzwoita mate trawiasta
21-08-07 12:53
Na forum od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 733
21-08-07 12:53
Re: [Galeria] Parowozik Bn2t wyd. Promodel - niedokończony
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 733
"Chętnie to opiszę, ale mam wątpliwości - nie chciałbym aby ktoś zabił się nieostrożnym obchodzeniem sie z wysokim napięciem."

No właśnie prędzej kogoś "popieści" jeśli tego nie opiszesz :-) W związku z powyższym poprosimy o dokładny opis, bo efekt jest na prawdę niesamowity... a i sam parowozik bardzo ładny.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować