Witam!
Parowozik jeszcze niedokończony - zgubiłem kilka części, ale już prawie prawie. W dziale Giełda moja prośba o skan [
www.konradus.com]
Niemniej jest co pokazać. Model w standardzie, lakierowany caponem.
W modelu nie napotkałem na większe problemy. Bardzo denerwujące było rozrzucenie elementów po różnych arkuszach i niedostateczny rysunkowy opis budowy (tekstowego brak). Silnik ma błąd - wejście popychacza rozrządu pary jest nie tam gdzie trzeba, ale to drobiazg łatwy do poprawienia.
Pierwszy raz zrobiłem podstawkę i jestem z niej bardzo zadowolony :-)
Pozdrawiam
Mariusz