Zaloguj się Zarejestruj się
18-06-07 14:39
Na forum od 2005
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24
Posty - 1 407
Projekt 50 Lat MM
18-06-07 14:39
[Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24
Posty - 1 407
Projekt 50 Lat MM
Witam, oto końcowa galeria modelu, który budowałem przez ostatnie dziesięć miesięcy. Cóż mogę powiedzieć - model budowało się rewelacyjnie, zresztą wszystko znajdziecie w
RELACJI
Jako okoliczność łagodzącą potraktujcie fakt, że jest to mój pierwszy model w tej skali.
Przepraszam za dosyć nieciekawą scenerię zdjęć, ale chwilowo nie mam możliwości wyknania lepszych.
Najbliższa (i pewnie jedyna) okazja do obejrzenia tego modelu "na żywo" oraz wytknięcia wszystkich błędów autorowi osobiście będzie na zbliżającym się wrocławskim Zlocie.
Zatem pozdrawiam i do zobaczenia! :-)



18-06-07 16:11
Na forum od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
Posty - 382
Projekt 50 Lat MM
18-06-07 16:11
Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
Posty - 382
Projekt 50 Lat MM
Witam...
"Stealth”, co tu dużo pisać Foka wyszła ci bardzo ładnie tylko pogratulować;-) Mam pytanko do ciebie? Jaki model będzie następny :-]...
Pozdrawiam...
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04
18-06-07 16:29
Na forum od 2006
Posty - 186
18-06-07 16:29
Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Na forum
Od 2006
Posty - 186
Ach te SZMATOPŁATY.... Zawsze mają swój urok... Zawsze przyciągają wzrok... NA nich latali sami BOHATEROWIE....DZięki modelarstwu oddajemy im po części cześć... A ty zrobiłeś POMNIK
U 96 na WarQ....PAre ładnych lat przede mną
18-06-07 18:34
Na forum od 2007
Posty - 258
18-06-07 18:34
Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Na forum
Od 2007
Posty - 258
Budowa trwała dość długo ale jak widzę opłaciło się. Model wygląda bardzo elegancko. Mam nadzieję, że Twoje następne dzieło będzie równie przepiękne. Gratuluję i pozdrawiam, Paweł.
18-06-07 22:21
Na forum od 2005
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24
Posty - 1 407
Projekt 50 Lat MM
18-06-07 22:21
Re: [Galeria] Fokker Dr I 1:33 MM by Stealth
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24
Posty - 1 407
Projekt 50 Lat MM
Dziękuję Pawle, miło słyszeć takie słowa od projektanta modelu :-).

Dziadek, niestety nie potrafię Ci powiedzieć, jaki model będzie następny. Teraz czeka mnie przerwa w klejeniu, prawdobodobnie do sierpnia-września, a potem... Kolejka modeli, które zamierzam skleić "w pierwszej kolejności" jest bardzo długa, poza tym co jakiś czas pojawiają się modele, które z miejsca wskakują na sam szczyt listy (tak jest na przykład z WAK-owym Curtissem P-6E). Zatem o wyborze zadecyduję prawdopodobnie dopiero w momencie rozpoczęcia klejenia :-). I nie mówię, że akurat to będzie samolot... Ostatnio np. trochę się zakręciłem na punkcie kolei w skali 1:87 :-).
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować