To jest chyba to nowsze wydanie z MM. Stare miało odcień zielonego takie jak u Ciebie na wrędze za silnikiem... więc chyba autor zapomniał jej przemalować w trakcie przerysowywania modelu :)
A sam model bardzo ładnie Ci wyszedł. Przydało by się jeszcze jedno wznowienie tego śmigłowca, np w barwach piechoty morskiej :)
Pozdrawiam