Zaloguj się Zarejestruj się
01-02-07 22:37
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
01-02-07 22:37
[Galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
Witam
Oto pare fotek wykonanego jakis czas temu przezemnie modeliku. Prosze o ew. pytania i uwagi. To moj debiut tu wiec prosze o lagodny wymiar kary.






Pozdrawiam
Robert

-----------------------dopisek moderatora-------------------------
Hej,
Poprawiłem twoją galerię - nie sądzisz, że tak jest lepiej? Zdjęcia są jednak w oryginalnej formie trochę za wielkie. W dziale TESTY możesz poćiwczyć możliwości wyświetlania swoich zdjęć (i różnych innych rzeczy) - zachęcam do tego.

Pozdrawiam

StuG

--------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (02-02-07 10:08)
01-02-07 22:57
Na forum od 2006
Galerie - 1
Posty - 261
Projekt 50 Lat MM
01-02-07 22:57
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2006
Galerie - 1
Posty - 261
Projekt 50 Lat MM
Ojej to byl jeden z moich pierwszych modeli , dawne czasy.Czy to napewno 1/72 ?Przyłóż coś jako punkt odniesienia i strzel fotę.
Chyba trochę przesadziłeś z tym błyszczącym lakierem te naciągi anten mogły by być subtelniejsze(np.nići z nylonowych pończoch).Reszta bardzo mi się podoba.
01-02-07 23:02
Na forum od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
01-02-07 23:02
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Fajny. Wspomnienia ożywają. Tez go sklejałem jakoś zaraz po wydaniu ( ile to już lat minęło...) tylko w oryginalnej wielkości.

Pozdrawiam Wojtek.
01-02-07 23:05
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
01-02-07 23:05
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
Dodalem dodatkowe zdjecie do galerii w celu weryfikacji skali wykonania. Model ten sam szykowalem wiec jest to na 100% 1:72. Blyszczy sie gdyz byl to wydruk z "lasera". Nie polecam do modeli.
Pozdrawiam
Robert
02-02-07 13:56
Na forum od 2006
Posty - 208
02-02-07 13:56
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2006
Posty - 208
Bishoprd - sam projektowałeś Fokkera czy przeskalowywałeś z jakiegoś wydawnictwa?

No i oczywiście - fajny modelik!

Pozdrawiam
Paweł vel Iskra

PS. Witam na Forum :-)
MARIUSZ Moderator
02-02-07 15:32
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
02-02-07 15:32
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Gratuluję nietypowego i w nietypowej skali modeliku!

Jednak bardzo proszę o zmniejszanie w przyszłości fotek ( ja to robię do 800 px w poziomie) , bo powyższe straaasznie długo sie otwierają...
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
03-02-07 15:24
Na forum od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
03-02-07 15:24
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
Witam
Model przeskalowalem i drukowalem. Nie pamietam jakie to bylo wydawnictwo. Przepraszam za "duze" zdjecia ale teraz nie mam za bardzo jak ich zmniejszyc bo mi sie troszke programy w komputerze "pomieszaly". Na przyszlosc napewno zrobie mniejsz ale jesli chodzi o "wage" nie rosdzielczosc.
Pozdrawiam
Robert
03-02-07 18:09
Na forum od 2002
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18
Posty - 1 533
Projekt 50 Lat MM
03-02-07 18:09
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
dla zainteresowanych - to zapewne TEN model
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM
03-02-07 21:23
Na forum od 2006
Posty - 82
W Rupieciarni - 1
03-02-07 21:23
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2006
Posty - 82
W Rupieciarni - 1
To na pewno TEN model, kilka dni temu w końcu trafił do mojej kolekcji w dziale "oczekujące" :). Szkoda, że obecnie tak trudno o podobne okazy. Mam na myśli niezbyt popularne, a ciekawe konstrukcje. Cała nadzieja w Lechu, bo pozostali wydawcy to chyba poprzestaną na komercji.
Na półce: F7F (Fly), P-51D (GPM), Tempest (MM), P-47D (GPM), P-66 Vanguard (Modelik) i inne
w budowie: Garland (MM), MC.202 (nn), He-162 (Modelik)
w planach: P-38 (wszystkie! :D) i polska flota WWII
Modele polskich okrętów WWII
04-02-07 04:03
Na forum od 2002
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
Posty - 1 352
W Rupieciarni - 2
04-02-07 04:03
Re: [galeria] Fokker G1 b 1:72
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
Posty - 1 352
W Rupieciarni - 2
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować