GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-01-23 20:15  [K] DKM Prinz Eugen AVANGARD metalowe lufy
Luk87    

Dzień dobry, czy posiada ktoś może do sprzedania kompletny zestaw metalowych luf (203 mm,105 mm,37 mm, 20 mm.) dedykowanych do powyższego modelu.

Dziękuję za ew. Odpowiedzi

 
13-01-23 10:08  Odp: [K] DKM Prinz Eugen AVANGARD metalowe lufy
greg   

Pewnie wiesz, że GPM posiada w swojej ofercie zestaw żywicznych 203 & 105mm a pozostałe (metalowe) możesz nabyć jako oddzielnie sprzedawane 37 i 20mm ale pakowane po 20 szt. Wprawdzie pewnie to drożej wyjdzie, niż by kupić cały, gotowy ilościowo dedykowany zestaw pod ten model, ale może jak za bardzo nie ma/sz innej opcji, to może jest to jakieś wyjście z sytuacji ?
A swoją drogą, to przypominam sobie, że tu na forum, ktoś też szukał luf do jakiegoś modelu i inny kolega podpowiedział/podał link do strony innego sprzedawcy internetowego, gdzie -jak pobieżnie przejrzałem, to mieli naprawdę dość bogatą "lufową" ofertę, Może ta osoba ponownie podpowie Ci/poda link do tego sklepu ?

 
13-01-23 10:22  Odp: [K] DKM Prinz Eugen AVANGARD metalowe lufy
Luk87    

Witam, odnośnie Gpm ma Pan rację są tam żywiczne i metalowe, też tam właśnie zaglądałem i możliwe że właśnie tam będę kupował, ale najpierw chciałem rozpytać, na forum może ktoś będzie miał do sprzedania, był ładny komplet (dedykowany) na stronie wydawnictwa Hobby Model, gdzie jest od dłuższego czasu nie dostępny, nawiasem mówiąc pytałem na powyższej stronie o ten komplet gdzieś koło wiosny zeszłego roku czy będzie dostępny, a także ponownie w ostatnich dniach i odpowiedź była taka że na razie nie ma "na to widoku", a jeśli się pojawi to może być znacznie droższy niż poprzednią cena, co raczej może nie dziwić, ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale tak jak Pan napisał na razie najbliżej do GPM.

 
13-01-23 10:34  Odp: [K] DKM Prinz Eugen AVANGARD metalowe lufy
greg   

Nie no, z tym "panowaniem" to dajmy se spokój ;)
A wracając do tematu, to tak jak pisałem, zaczekaj , może ta osoba -o której wspomniałem- przeczyta twoje ogłoszenie i pomoże Ci, podpowie wstawiając link do tego sklepu ?
Anyway, życzę good luck !

 
13-01-23 11:43  Odp: [K] DKM Prinz Eugen AVANGARD metalowe lufy
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

https://www.rbmodel.pl/index.php?action=products&cat=c_bn&sub=bn200

na stronie głównej jest info że nie robią już na zamówienia indywidualne

 
19-01-23 13:41  Odp: [K] DKM Prinz Eugen AVANGARD metalowe lufy
Rufio34   

Tylko jest stan zerowy na sklepie

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024