GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-07-22 00:20  [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Victory (Shipyard) - wręgi laserowe - 100,-
Platforma wiertnicza (Nasze MOrze) + lasery - 80,-
Statek Petrojarl (Nasze Morze) + lasery + relingi - 70,- (dwie części wycinanki, z czego pierwsza zacaponowana, a drugiej dwa egzemplarze)
Kościół Mariacki GPM + lasery - 100,-
ZESTAW Tkt 3 (Answer, 1:45), Zaria (BM), Ferrari Antares (W.M.C.) - 70,-
ZESTAW Salmson (WAK), Douglas + lasery (GPM), PWS-19 (Cardplane) - 50,-

wysyłka paczkomatem

--
54323031

 
20-07-22 16:37  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
marszko3759   

Jestem zainteresowany pozycją 1 ale czy mogę prosić zdjęcie okładki Victory z shipyarda. Która to jest wersja wydania? Proszę na maila maszkowron@interia.pl

--
marszko3759

 
20-07-22 23:19  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Z tego co wiem, są to wręgi wycinane przez GPM i pasują one do wszystkich wydań Victory (oczywiście mowa o wyd. Shipyard).

--
54323031

 
21-07-22 07:56  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
marszko3759   

Rezygnuję z oferty, Odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje. To jest prawdopodobnie jedno z najstarszych wydań Shipyarda gdzie wręgi dokupywało się osobno.

--
marszko3759

 
21-07-22 10:22  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Żadne z wydań Victory z Shipyardu nie oferuje w komplecie wręg. Jedyne dostępne wręgi do tego modelu są oferowane przez GPM i to są właśnie te.

--
54323031

 
21-07-22 14:13  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
marszko3759   

Obecnie od jakiś 5 lat Shipyard wydaje modele gdzie w komplecie są już wręgi wycinane laserowo. Nie ma arkuszy z wydrukowanymi wręgami. Dodatkowo do modelu można dokupić np kijki do masztów gdzie wycinane laserowo są elementy gniazd bocianich itp. Ponadto osobno kupuje się żagle, bloki, czasem są wycinane laserowo podstawy do armat.Widać kolego że już dawno nic z Shipyarda ne kupowałeś. Ja mam do sklejania jeszcze parę modeli z Shipyarda i wszystkie są wydane tak jak pisałem na początku. Pozdrawiam Marian Szkowron

--
marszko3759

 
21-07-22 14:32  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Widać kolego że nie zapoznałeś się z aktualną ofertą Shipyardu, którą znam niemal na pamięć. Ułatwię Ci zadanie i podam bezpośredni link do najnowszego wydania modelu Victory:
https://model-shipyard.com/pl/zaglowce/33-mk002-hms-victory-nr-41.html
Żeby zaś usatysfakcjonować Cię mam nadzieję w pełni odpowiedzią, wkleję screena z najnowszym wydaniem w/w modelu, gdzie osobiście nie widzę, aby dodano wycięto laserowo szkielet.


Pozdrawiam.

--
54323031

 
22-07-22 21:07  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
marszko3759   

Muszę jednak przyznać rację. Dzwoniłem do Vessel i dowiedziałem sie że faktycznie Victory nie jest z wręgami wycinanymi laserowo z uwagi na to że bardzo mocno podrożałoby to cenę modelu. Ale w nowym wydaniu bedzie to uwzględnione i albo wręgi bedą z modelem albo jako dodatkowe akcesorie z innymi elementami wyciananymi laserowo np lawety armat. W Pana ofercie za te 100 zł to jest model wraz z kadłubem wycinanym laserowo z GPM czy tylko sam kadłub?

--
marszko3759

 
22-07-22 21:30  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jest opisane to jest TYLKO laserowo wycięty szkielet. W ofercie GPM jest on w cenie 180 zł wraz z dodatkowymi elementami laserowo ciętymi. Ja sprzedaje sam szkielet. Podesłać zdjęcia?

--
54323031

 
22-07-22 21:34  Odp: [S] Różne (Shipyard, Answer, GPM)
marszko3759   

Nie trzeba. Nie mam tego modelu to na razie nie bedę kupował samego szkieletu. Dziękuję zatem i pozdrawiam MSz.

--
marszko3759

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024