GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-05-22 11:58  [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Modelman   

Lista
Bismarck avangard prinz Eugen avangard takao hal takao dom bumagi maya gpm maya fly navy model hood hal king George hal fuso hal scharnhorst hal pensylwania fly navy model Arizona gpm krążownik Piotr wielki bumaznoje West Virginia i Kalifornia gpm ise angraf hiei gpm Kongo angraf sendai dom bumagi yahagi gpm ryujo avangard Friedrich der grosee bumaznoje take model hobby z37 avangard aurora ballada diana bumaznoje san Francisco modelik nagato dom bumagi Queen Elizabeth angraf scharnhorst dom bumagi malaya fantom model oriel bumaznoje tsugaru angraf tama angraf borodino dom bumagi Roma gpm isuzu angraf nikture zaczete inne nie. Głównie pełne zestawy Ale bez luf.

wszystko 1/200, niektóre kaponowane, większość pełne zestawy ( model, szkielet, detale, pokłady itp) bez luf, różne wydawnictwa

 
27-05-22 13:43  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
siedem   

Napisałem maila w sprawie:
Pensylwani, Piotra wielkiego i Nagato

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
27-05-22 13:44  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Aero 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Które wydanie Scharnhorsta z Hala?

 
27-05-22 14:15  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Modelman   

najnowszy Scharnhorst od Hal

 
27-05-22 14:16  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Modelman   

siedem - nic nie dostalem :(

 
27-05-22 14:30  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Michał H 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Hej. Napisałem nacpriv w sprawie Bisa z Avangard. Dotarło?

 
27-05-22 15:41  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Modelman   

Tak. Mam

 
27-05-22 19:46  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Aero 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Napisałem maila

 
27-05-22 19:59  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Jestem zainteresowany pszczółką Mają z GPM radek-d@wp.pl

 
30-05-22 18:12  Odp: [s] Wyprzedaż modeli okrętów 1/200 rożne wydawnictwa ( zaczęte/nowe )
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Poszła wiadomość na maila.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024