GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-10-21 23:16  Angraf SD.AH. 115
btomko   

Potrzebował bym skany arkuszy naczepy Angraf Sd.Ah. 115 , jeśli ktoś ma i mógłby zeskanować byłbym bardzo wdzięczny. Obojętnie w jakiej skali może być w A 4

 
02-10-21 23:26  Odp: Angraf SD.AH. 115
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

A 4, a co to za skala?

--
serwusik

 
03-10-21 00:51  Odp: Angraf SD.AH. 115
Wojciech Cięciwa   

Jest na chomiku, ale jak byś chciał sklejać to naprawdę opłaca się kupić oryginał.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
03-10-21 01:18  Odp: Angraf SD.AH. 115
btomko   

Ja mam oryginał kleje go, ale brakuje mi części i chciałem sprawdzić czy mi się gdzieś zapodziała czy nie ma jej w druku zawsze robię sobie skany arkuszy ale zepsuł mi się skaner i nie zrobiłem, jak robię skany to zawsze mam podgląd na elementy, i dlatego potrzebuje najlepiej skany arkuszy obojętnie w jakiej skali

 
03-10-21 01:37  Odp: Angraf SD.AH. 115
Wojciech Cięciwa   

to to co jest na chomiku powinno wystarczyć.
https://chomikuj.pl/leonidas_70/Modelarstwo/Modele+kartonowe/ANGRAF+MODEL/*5bAngraf+Model+2010-03*5d+-+Przyczepa+Sd.Anh.116,1239758329.rar(archive)

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
03-10-21 09:30  Odp: Angraf SD.AH. 115
orkan   

,,to to co jest na chomiku powinno wystarczyć.
https://chomikuj.pl/leonidas_70/Modelarstwo/Modele+kartonowe/ANGRAF+MODEL/*5bAngraf+Model+2010-03*5d+-+Przyczepa+Sd.Anh.116,1239758329.rar(archive)"
Sd.Anh 115 i Sd.Anh 116 to dwie różne przyczepy.

--
,,Dwojaka jest natura Polaka"

 
03-10-21 10:10  Odp: Angraf SD.AH. 115
Wojciech Cięciwa   

Ooo, przepraszam faktycznie moja wina.
Żyłem dotąd w przekonaniu, że Angraf wydał tylko Sd.Anh 116. A Sd.Anh 115 było tylko przygotowywane.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024