GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
12-01-21 20:37  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
KRZYSZTOF7   

I jeszcze zdjęcia Liberatora z wydawnictwa Fly Model i Victory z wydawnictwa Shipyard.

 
12-01-21 21:13  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Rafał   

witam

wiele modeli zostało sprzedanych, jutro ewentualnie lista zostanie zaktualizowana

pozdrawiam
Rafał

 
12-01-21 21:17  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
KRZYSZTOF7   

Jakbym mógł prosić o aktualną listę na email,to byłbym wdzięczny.

 
12-01-21 21:18  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam

zainteresowany jestem Richelieu nr 4 i Scharnhorst 10-11/95. Czy te oba modele to offset? Poszukuje jeszcze zestawu blaszek fototrawionych z WAK do modelu Dunkerque z tego wydawnictwa w skali 1:200.

z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

mój e-mail: dzuma-82@o2.pl

 
12-01-21 21:21  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
KRZYSZTOF7   

A te, które wymieniłem to jeszcze są?

 
12-01-21 23:36  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Luk   

Witam
Mógłbym prosić o zdjęcia okładek tych modeli? (mój mail: psycho300982@op.pl):
SEA HARRIER 4-5/98 - 35ZŁ
TU-160 BLACKJACK 2/2005 – 160ZŁ x15
GPM 76 BOEING B-29 SUPERFORTRESS ENOLA GAY– 170ZŁ x2
DAR MŁODZIEŻY 1/2004 109CM – 90ZŁ
Sea Harier to offset czy kreda, Tu 160 to oryginał czy reprint cyfrowy?
Pozdrawiam

 
13-01-21 04:54  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Robert76   

Chętnie przygarnę ORP GARLAND z QUESTA.
Kontakt na priv: robert.gozdz@onet.eu

 
13-01-21 20:28  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

dziękuję za info na pocztę, już odpisałem i czekam na informację zwrotną celem finalizacji zakupu

 
13-01-21 21:52  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Luk87    

Witam

Jeśli Sherman GPM 2004 jest dostępny to proszę o info na reven1@o2.pl.

 
14-01-21 13:00  Odp: [S] Srzedam modele Haliński Fly Model, Kartonowe Abc i inne
Rafał   

witam serdecznie

wszystkie modele zostały sprzedane
dziękuję wszystkim kupującym oraz przepraszam te osoby, którym nie odpisałem i nie dokończyliśmy transakcji

z wyrazami szacunku
Rafał

--
pozdrawiam
Rafał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024