GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
20-05-19 08:47  Aukcja Dogrywka
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć.
Na serio, długo biłem się z myślami, czy dokończyć pewien wątek z aukcji. Chodzi o model "Jukikaze". Kolega, który go wygrał, stwierdził, że cała pula przez niego wygrana zostaje u mnie, on ma sporą kolejkę do klejenia swoich modeli. Tak więc zostałky, dzięki za ten gest. Niemniej jednak "Juki" został dodany, nie był pierwotnie moją własnością. Oczywiście, posliniłem sie na jego widok, nożyczki aż mlaskały na wieść o cięciu kartonu ze Stegny, ale jednak... Nie mam sumienia go robić, umiejętności też nie te... Tak więc do aukcji wraca "Jukikaze":


Cena wywoławcza 10 pln. Akcja do soboty 25.05 do 19.00. Mam nadzieję, że ktoś zdolny go zgarnie i zrobi na właściwym poziomie. Moje modelarstwo to budowa modelu, zakładanie, że będzie piękny i w ogóle, potem, w połowie budowy jest ratowan ie, co tu uratować i nie wyrzucać... Serio... Tak więc, "Juki" do wzięcia.
Pozdro milion.

--

 
20-05-19 10:12  Odp: Aukcja Dogrywka
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Pomysł niegłupi i z tej okazji proponuję 40zł na dobry początek.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
20-05-19 23:26  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bardzo przepięknie. Przeglądałem swoje modele i wstaw proszę jeszcze ode mnie Albatrosa DV z MP Model. To w związku z tym, że na ostatniej aukcji nie było tematów z pierwszej wojny.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
21-05-19 12:54  Odp: Aukcja Dogrywka
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Chłopaki, dzięki!
Zatem mamy razem:
Yukikaze 40


i Albatros:

Mucha- jaka cena wywoławcza?

--

 
21-05-19 15:44  Odp: Aukcja Dogrywka
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

10 zł

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
21-05-19 16:14  Odp: Aukcja Dogrywka
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Jeśli można, dorzucę do aukcji kolejne cegiełki.
Trzy pakiety Małego Modelarza.
Pakiet wodny

Pakiet ziemny

Pakiet powietrzny


Cenę wywoławcza jaką proponuję za zestaw wynosi 1zł/egz x ilość sztuk w pakiecie.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
21-05-19 22:35  Odp: Aukcja Dogrywka
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Aktualizacja.
Yukikaze 40 <ceva>


Albatros 10 wywoławcza


Pakiet wodny 6 wywoławcza


Pakiet ziemny 8 wywoławcza


Pakiet powietrzny 7 wywoławcza


Dzięki za podarowane modele, widzę, że jeszcze raz nie dajecie mi zginąć marnie... Dzięki wielkie. Mam nadzieje, że Yuki i reszta zdobędą nabywców. Pozdro milion.

--

 
23-05-19 14:20  Odp: Aukcja Dogrywka
Grzecho_W 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Pakiet ziemny 30 zł.

 
23-05-19 17:37  Odp: Aukcja Dogrywka
wasia 

Na Forum:
Galerie - 21
 

Wystartujmy z pakietem powietrznym. 7x5.

 
23-05-19 19:40  Odp: Aukcja Dogrywka
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Brak przeciwników do rywalizacji o Yuki, nic to, staję naprzeciw lustra i podbijam do 50zł. :-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024