GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
25-04-19 11:59  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ostatnie książki jednak dopiero jutro koło południa. Swoją drogą jestem szczerze zdziwiony :-) że zwłaszcza autentycznie znakomita pod każdym względem książka o Kriegsmarine nie wzbudziła zainteresowania...

 
25-04-19 21:00  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

A dodajmy i tę o "niemcach".

 
26-04-19 08:36  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - na pewno nie pożałujesz tej decyzji, ale jeśli jednak jakimś cudem uznasz że "to nie jest to", odeślesz mi ją, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Najwięksi "hurtowi" kupcy dostaną gratis trochę dodatkowych interesujących wydawnictw.

Porobiłem wczoraj sporo zdjęć ostatniej partii oferowanych książek, w tym znakomitej amerykańskiej o dużym formacie! - ilustrowanej tak bogato, jakby ją Midas dotknął :-) - a dotyczącej nalotu na Pearl Harbor, i jego skutków. Oprócz zdjęć są także rysunki wraków "Arizony" i "Utah". Daję na zachętę zdjęcie okładki, oraz rozłożone strony z rysunkiem „Arizony”. Zauważcie, że ów rysunek jest na stronach 280-281, a to jeszcze nie koniec książki!
,

Niestety zapomniałem zabrać z domu kartkę ze szczegółowymi informacjami o poszczególnych książkach, i dlatego pokażę je i zaoferuję dopiero wieczorem, z domu.

--

 
26-04-19 17:07  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OFERTA, STAN NA 26/4 – I TO JUŻ CHYBA KONIEC ;-)

FAST ATTACK CRAFT
(Szybkie okręty atakujące)
23.5 x 17.5 cm, 260 stron, opisy i zdjęcia oraz często rysunki małych okrętów bojowych z całego świata. Z polskich przedstawiono typy: Wisła, Oksywie, Obłuże i Gdańsk.
, , ,
CENA 10 ZŁ

CRUISERS. AN ILLUSTRATED HISTORY 1880-1980
30.5 X 22 CM, 189 stron
, , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

DESTROYERS
30.5 X 23 CM, 221 stron, mało tekstu, za to mnóstwo fotografii
, , , , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

BATTLESHIPS
30 x 21.5 cm, 190 stron, wielka ilość zdjęć (ani jednej strony bez fotografii, najczęściej jest ich kilka)
, , , , , , , , , , B]
CENA 40 ZŁ

UNDERSEA WARFARE
(Broń podwodna). Od pierwszych projektów o.p. do okrętów noszących pociski balistyczne.
28.5 x 22 cm, 188 stron. Podobnie jak poprzednia książka, przesiąknięta wręcz masa zdjęć i rysunków.
Bez obwoluty, i dlatego nie zrobiłem zdjęcia solidnej twardej granatowej okładki, mającej tytuł jedynie na grzbiecie.
, , , , , , , , ,[/B] , , ,
CENA 30 ZŁ

OKRĘTY ŚWIATA. OD „SVEA DO „DROTTING VICTORIA”
29,5 x 21cm, 37 stron rysunków i mnóstwa zdjęć szwedzkich ciężkich okrętów

CENA 10 ZŁ

HOOD AND BISMARCK
27 x 20 cm, twarda okładka, 220 stron
Twarda okładka, sporo tekstu, ale też ciekawe ilustracje
, , , ,
CENA 40 ZŁ

EAST WIND RAIN
(Ilustrowana historia ataku na Pearl Harbor)
28 x 21,5 cm, 298 stron. ZNAKOMITA, wspaniale ilustrowana książka.
, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
CENA 70 ZŁ.

PIERWSZA WOJNA ŚWIATOWA NA MORZU
24,5 cm x 17,5 cm, twarda okładka, 770 stron. Fajna pomyłka: strona tytułowa i treść to oczywiście Pierwsza wojna światowa na morzu, ale na okładce pomyłkowo jest tytuł BITWY MORSKIE :-).
Uwaga: należy książkę przykleić do grzbietu, ale co to dla modelarza z tuzinem klejów na podorędziu… Sama książka jest solidnie przyklejona do tylnej okładki – trzeba przymocować klejem jedynie grzbiet i będzie jak nowa.
, ,
CENA 30 ZŁ

KONFLIKTY I ZBROJENIA MORSKIE 1918-1939
25 x 17 cm, 625 stron, twarda okładka

CENA 30 ZŁ

BURZA NAD PACYFIKIEM
Oba tomy. W tomie 1 trzeba przykleić odchodzący częściowo grzbiet. Poza tym stan obu tomów bez zarzutu.
,
CENA 40 ZŁ

BITWA O ATLANTYK. JAK ALIANCI WYGRALI II WOJNĘ ŚWIATOWĄ
25 x 17 cm, twarda okładka, aż 678 stron. Rewelacyjna, grubaśna książka.

CENA 60 ZŁ

DRUGA WOJNA ŚWIATOWA NA MORZU
24,5 x 17,5 cm, twarda okładka, wydanie z 1995, 708 stron. Każdy chyba – niestety – ma tę książkę, bo żadna tematyczna kolekcja nie może się bez niej obyć. Stan idealny.

CENA 40 ZŁ

TRANSATLANTYKI POLSKIE
31 x 23 cm, 380 stron, twarda okładka, kredowy papier. Mniej suchych informacji technicznych, więcej o życiu na tych statkach.
, , , , , ,
CENA 40 ZŁ

KRÓLEWSKI STATEK BATORY
20,5 x 19,5 cm, twarda okładka, 260 stron ze znakomitej serii BIBLIOTEKI MORZA
, , ,
CENA 20 ZŁ

--

 
26-04-19 17:40  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
GrzechuO   

Ponieważ - niestety lub stety - całą resztę pozycji albo posiadam, albo zbyt odbiegają od moich zainteresowań, to mogę swoje zakupy oficjalnie uznać za zakończone :)
W poniedziałek przeleję Ci, Andrzeju, kwotę za mój ostatni zakup.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
26-04-19 19:24  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
yak   

Zgodzę się z Przedmówcą. Poproszę podsumowanie na maila z nr konta. W rewanżu podam adres do wysyłki.

 
26-04-19 19:37  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Chciałbym kupić: East Wind Rain: A Pictorial History of the Pearl Harbor Attack - wysłałem mail-a.

 
26-04-19 20:11  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jutro przed południem wyślę do Waszej trójki mejle.

 
26-04-19 22:08  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

To ja wezmę "Hood And Bismarck" i od pozycji "Burza nad Pacyfikiem" do samego dołu ;)

 
27-04-19 13:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

GrzechuO i yak - dopiero wróciłem do domu. Wyślę mejle po południu.

Mank - nie dostałem od ciebie mejla. Spróbuj jeszcze raz na andrzej.krasnicki@gmail.com i podaj swój adres

greg - ach ty hurtowniku :-) Twoje książki wyślę w dwóch albo i trzech paczkach, bo dużo ważą. Zobacz mejla, który Ci za kilkanaście minut wyślę!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024