GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
24-02-19 16:30  Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Pomimo tego, że pod książki przeznaczyłem wiele metrów półek – na tych których zdjęcie załączam jest sporo książek ustawionych także w drugim rzędzie, a ponadto mam sporo zapełnionych półek na strychu – zaczęło brakować miejsca na wciąż nowe, przybywające w tempie 10-20 centymetrów grubości miesiąc w miesiąc.


Długi szereg wąskich granatowych grzbietów zawiera wszystkie opublikowane dotąd na Konradusie moje Opowieści :-)

Z tego to powodu postanowiłem pozbyć się części zbiorów, zwłaszcza w części dotyczącej okrętów i – troszkę – samolotów. Po zrobionej czystce książki dotyczące okrętów oraz historii 2 wojny, zajmują już tylko dwa słupki.


Dzisiaj przedstawiam pierwszą część oferty (wysyłka na mój koszt!)

- 47 starych Miniatur Morskich + 15 podobnego typu, ale nowszych i obszerniejszych. Niestety po Miniaturach widać, że mają po kilkadziesiąt lat, co mocno sfatygowało zwłaszcza ich grzbiety.
Z tego to powodu całość wyceniam tylko na 80 złotych.


- Dwa wydawnictwa Tamiyi, z rozrysowanymi detalami japońskich okrętów. Dwa razy po 40 stron, spory format po 26 x 25,5 centymetra. 70 złotych za obie sztuki.
, ,

Niemiecka książka o samolotach 2 wojny, 462 strony. Niestety książkę klejono zamiast zszywać, stąd kilkanaście kartek jest luźnych. 25 złotych.
,

Pięć wydawnictw o japońskich okrętach z 2 wojny. To po lewej ma aż 166 stron, pozostałe po 40. Niestety wszystko po japońsku, ale za to jest mnóstwo zdjęć. 100 złotych.
, ,

--

 
25-02-19 07:31  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No cóż, z żalem przeznaczam wszystko na makulaturę.

 
25-02-19 08:48  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
andre   

Akra zamiast na makulaturę to oddaj do jakiejś biblioteki może jeszcze z tego ktoś skorzysta .Ja tak ze swoimi książkami zrobiłem jak już miejsca nie miałem.

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
25-02-19 08:58  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jaka biblioteka przyjmie np. te japońskie książki (na każdej stronie zdjęcie okrętu!)? Mam jeszcze cały sporo podobnych książek (m.in. wydawnictwa angielskie i włoskie o konkretnych okrętach z II wojny z mnóstwem zdjęć) - i na wszelki wypadek zamieszczę po południu kilka przykładowych fotek, ale wygląda jednak na to, że i one z bólem serca pójdą na makulaturę.

Biblioteka może przyjąć beletrystykę albo popularno-naukowe, ale tych pozbyłem się, kładąc je w stos przy windzie w mojej firmie. Zniknęły w mgnieniu oka. Nie zrobię tego z wydawnictwami o okrętach, bo to zbyt specjalistyczna dziedzina.

Makulaturę odbierają u mnie co dwa tygodnie, więc wszystko do tego czasu będzie czekać na swój los w niebieskim plastikowym worku.

 
25-02-19 11:44  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Paweł63   

Witam.
Chętnie przygarnę Miniatury Morskie,pokryję koszta przesyłki
proszę o kontakt @

Pozdrawiam,Paweł

 
25-02-19 15:23  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
krzysztof   

Witam.Interesują mnie książki włoskie o okrętach z II wojny światowej.Chodzi o okręty; krążowniki typu ZARA , o korwetach typu GABBIANO,oraz
o okrętach podwodnych.Czy posiada pan te pozycje? Pisać na maila; kserdak@poczta.onet.pl

 
25-02-19 16:42  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kurcze że też ja wcześniej nie widziałem tego wątku.
Chce Tamiyę i tamte pięć pozostałych japońców.
Jeśli jeszcze je masz to wyślij mi na @ info co i jak.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
26-02-19 07:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Paweł63 - miniatury plus kilka interesujących gratisów wysyłam dziś.

krzysztof - odpisuję i tutaj i na mejlu. Mam bardzo obficie ilustrowane włoskie wydawnictwa o ich krążownikach! Po południu dam tu zdjęcia żebyś widział jak to wygląda na zewnątrz i w środku.

IJN Łukasz - prawdę mówiąc byłem zdziwiony że właśnie TY nie rzuciłeś się od razu na Japończyków z okrzykiem BANZAI!!! :-) No ale z drugiej strony trudno wymagać, żebyś przeglądał dzień w dzień wszystkie wątki. Wszystko jeszcze mam. Odpisuję na mejlu.

 
26-02-19 08:10  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Akra ja bardzo chętnie odkupię książki z okresu pierwszej wojny i wcześniej.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
26-02-19 08:44  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

El Commanante - niestety nie mam takich starych książek. Chyba że masz na myśli książki O OKRĘTACH Z I WOJNY I WCZEŚNIEJ? Jeśli tak, to napisz, a po południu zamieszczę tutaj fotki rewelacyjnie ilustrowanej francuskiej bardzo dużej i grubej książki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024