GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
16-04-19 13:40  Sprzedam modele koleii
SKAZANIEC   

Wita.
Mam do sprzedania kilka modeli kolei. Sprzedaje bo zbieram na spłatę za protezę zięcia. Koszty są ogromne. Proteza, rehabilitacja, koszty dojazdów do tego przeróbka samochodu by mógł wrócić do pracy, to cena średniej klasy nowego samochodu. Dlatego podjąłem decyzję o sprzedaży swojej kolekcji. Ja również podupadłem na zdrowiu i nie mogę pracować ponad siły. Życie czasami płata figle.
Dla potwierdzenia: https://www.facebook.com/maciej.sklodowski
Chciałbym sprzedać wszystkie razem jednej osobie, jednak sprzedam również pojedynczo. Pierwszeństwo ma osoba kupująca całość której udzielę 10% rabatu plus wysyłka na mój koszt.
Modele wystawiam na dwóch stronach modelarstwa kartonowego. Modele są nowe i nie noszą śladów użytkowania, stan wydawniczy.
Propozycję/zamówienia proszę kierować na maila robert.lewinsk@wp.pl lub smsem na numer telefonu 503 067 176 lub na forum. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Kupując pomożesz mi , a przede wszystkim Maćkowi do szybszego powrotu do normalnego życia.
Lista modeli wraz z moją ceną do ceny doliczyć trzeba koszt wysyłki/do uzgodnienia Poczta Polska, InPost, Kurier/
ANGRAF
-Lokomotywa SP47 90zł
–Lokomotywa SM42 80zł
-Lokomotywa SM 15 60zł
-Wagon Bi29 60zł
-Lokomotywa ET22/Zielona/ 90zł
-Lokomotywa EU07 80zł
-Lokomotywa SP45 80zł
-Lokomotywa SM03 30zł
-Lokomotywa ET22 PKP CARGO 80zł
-Cysterna 401R 35zł
-Lokomotywa EP09 80zł
-Węglarka 408 EAOS 55zł
-Wagon chłodnia 202L 35zł
-Wagon węglarka typu 3W 35zł
-Węglarka 401Z 35zł
-Wagon 111A 100zł
-Wagon 120A 90zł
-Wagon motorowy SN 61 80zł
-EZT EN 57 130zł
GPM
-SM42-999 100zł
Dziękuję i życzę miłego sklejania.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Sprzedam modele koleii  nowe
SKAZANIEC 581 16-04-19 13:40
 Odp: Sprzedam modele koleii  nowe
SKAZANIEC 252 02-05-19 21:24

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024