GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 25 z 28Strony:  <=  <-  23  24  25  26  27  ->  => 
28-03-19 03:06  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Merkava 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Zebra, pisałem do Ciebie emalię, nadal czekam na dane do wysyłki. Podrzuć mi dane jak najszybciej, bo po niedzieli wyjeżdżam na swoją zmianę i będę uchwytny dopiero w maju.

El comandante, puszczę Ci Kontrolera najpóźniej w piątek ok? Chciałem nadać obie paczki jednocześnie.

 
28-03-19 07:39  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Spokojnie, bez stresu Merkava, nie spieszy się. Dziękuję z góry!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
28-03-19 08:19  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
elvis 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Osoby które mają modele ode mnie prosze o kontakt na email elvis100@poczta.fm. Pozdrawiam

 
28-03-19 18:35  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Vasen wyślij mi dane swojego konta do przelewu na PW.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
28-03-19 22:17  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
cantakawah 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 9

Vansen , przesyłka dotarła . dziękuję :)

--
Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4,Sherman "Maczuga" (WAK),TA - 154 Mosquito (Modelik), P-420 Sparviero GPM, F-14/A Tomcat , IK-3 Rogozarskij , Sd.Kfz.8 DB-10 & Pak 44 128mm Angraf.
W budowie: RMS TITANIC (MM), Gaz-51 "Wichura" GPM.

 
29-03-19 11:16  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Ticonderoga dotarła wczoraj. Dziękuję!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
30-03-19 05:11  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Cześć koledzy w kwestii wyjaśnienia, prawdopodobnie gdzieś w odmentach forum uciekł mój komunikat o tym że modele które przeznaczyłem na aukcję dla vansena wysłałem od razu do vansena. Kierowałem się tym aby vansenowi było łatwiej skoordynować przelew z wysyłką - jakoś uciekło mi to że tym samym obarczam vansena kosztami wysyłki trzech modeli - cóż stało się.

Niżej przesyłam modele i wygranych których dotyczy ten komunikat.

Mucha - USS England - WAK 40 Mucha
jjedrek - Brytyjska Barka Desantowa - MO 6 Nr Spec. 2/2008 wywoławcza 15+15 jjedrek?
siedem - proj. 661 - K-222 - YG-model 30 siedem

vansen przed chwilą posłałem Ci maila z pytaniem czy dostałeś już modele ode mnie? Spodziewałem się ze dostaniesz je w poniedziałek 25-03-2019? stało się tak?

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
30-03-19 13:21  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Varran- modele dotarły kilka dni temu. Ja niestety zawaliłem dalszą wysyłkę. Teraz, środa, czwartek walczyłem z papierologią i zusiem, piątek- cotygodniowa opieka nad dzieckiem, w sumie dwa razy w tygodniu muszę odbierać córe z przedszkola, mimo choroby i bólu... Paczki wyślę w poniedziałek. Czekających przepraszam za zwłokę i zamieszanie. Kto jeszcze nie wysłał swojego adresu to
vansw@poczta.fm
Pozdro 8 miljonuf.

 
02-04-19 19:51  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

HMS Penelope dotarł do miejsca przeznaczenia.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
02-04-19 20:08  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Kontroler dotarł dzisiaj, dziękuję!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 25 z 28Strony:  <=  <-  23  24  25  26  27  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024