GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 28Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 
22-03-19 19:55  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Możemy się tak umówić żeby zabawa dłużej trwała, chociaż "Północ jest równocześnie końcem dnia i początkiem następnego według czasu cywilnego. Stwarza to pewien problem, ponieważ z jednym dniem można w ten sposób połączyć dwie północe. Aby rozróżnić między nimi zwykło się odnosić do początku dnia jako godziny 0:00, natomiast do końca dnia jako 24:00, a zatem „dzisiaj 24:00” to ten sam punkt w czasie, co „jutro 0:00”." ;)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
22-03-19 21:02  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

jutro o 23.59 proponuję :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
22-03-19 21:19  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Niechaj będzie!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
22-03-19 22:10  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Haha... nie wiedziałem, że to będzie stanowić taki problem... Aukcja zatem oficjalnie do 23.03.2019 23:59 i 8 sekund Może byc?

 
22-03-19 22:29  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ja troszku o czym innym, ale w temacie Vansena.

Mój wpis kieruję do kolegów, którzy "fejsbuczą". Otóż osobnik znany na facebooku i w światku podróżników kolejowych jako Konduktor KŚ wydał książkę – autobiografię. Na FB prowadzi jej sprzedaż wysyłkową. Książka jest ciekawa i przyjemnie napisana (wiem, gdyż robiłem skład do druku i czytałem chcąc, nie chcąc). Chciał przeznaczyć część z dochodów na rehabilitację mojej córki, ale Boguś (Vansen) jest w większej potrzebie. Ustaliliśmy zatem, że owa cześć z dochodu trafi na subkonto córek Bogusia w fundacji "Dzieciom zdążyć z pomocą".

Łapcie za portfele i składajcie u konduktora zamówienia: https://facebook.com/konduktorKS/posts/1198709493636361

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
23-03-19 00:25  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Ju 88 - 88pln

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
23-03-19 15:56  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jeszcze 8 godzin. Zmieni się jeszcze cokolwiek?

 
23-03-19 17:00  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Zmieni.
Metro 120zł.
:-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-03-19 17:05  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Prosba do kolegów którzy kupili USSEngland, K222, i Brytyjska Barke Desantowa z MO aby umawiali kwestie wysyłki juz z Vansenem. Vansen modele wysłałem Ci w czwartek spodziewam sie ze bedziesz je miał w poniedziałek - daj znac czy wszystko przyszło ok.

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
23-03-19 19:52  Odp: [S] Vansen wyprzedaż/aukcja modeli
andre   

Neubaufahrzeug VI + szkielet laserowy GPM -70 zł

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 28Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024