GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-03-19 22:52  [K/P] Plany Modelarskie (lub ich kopię) WODNIKA
columbus   

Pilnie szukam Planów Modelarskich Wodnika. Niestety, są one już wydawnictwem kolekcjonerskim i jak się pojawiają, to w zaporowych cenach. Ponieważ i tak będę opracowywał ten model elektronicznie, to posiadanie tych planów w wersji oryginalnej nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Sytuacja wydaje się patowa ale może ktoś z Kolegów, który posiada te plany, przystanie na moją prośbę. Są dwie możliwości. Jedna, to wykonanie skanów w zakładzie kopiarskim na dużym skanerze (za co oczywiście zapłacę). Druga, to wypożyczenie (przysłanie) mi oryginalnych planów w celu skopiowania. Mogę wpłacić kaucję, przysłać skan dowodu itp. jako formę zabezpieczenia oraz zwrócę wszelkie koszty. Ponieważ bardzo mi na nich zależy, bardzo proszę o życzliwe potraktowanie mojej prośby.
Serdecznie pozdrawiam, columbus.

 
19-03-19 07:13  Odp: [K/P] Plany Modelarskie (lub ich kopię) WODNIKA
krzysztof   

Posiadam ksero kopię w/w planów modelarskich WODNIKA.Co do ceny to pisać na maila; kserdak@poczta.onet.pl

 
19-03-19 08:56  Odp: [K/P] Plany Modelarskie (lub ich kopię) WODNIKA
Weteran   

Rekonstrukcje Wodnika są w zasadzie dwie (jeśli chodzi o plany dostępne). Jedna w PM, ale była również taka, której efektem jest I te inne plany były w czasopiśmie Żeglarz. Wersję elektroniczna PM z Wodnikiem mam chyba gdzieś na płytach, ale mogę tez zrobić odbitkę i mogę udostępnić gratis. Plany z Żeglarza mogę odbić. Mam jeszcze kilka innych materiałów o tym okręcie. Np. planik opracowany przez późniejszych wydawców SHIPYARDU. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt: durutte@gmail.com

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024