GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-02-19 19:00  [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Witajcie

kupię zestawy metalowych luf z GPM-u dedykowane do modeli w skali 1:200 Roma i Musashi. Rozważę również większy zestaw np. lufy, wręgi, detale itp. do Romy

W grę wchodzi również wymiana na jakieś modele z mojej skromnej kolekcji, ale to już w gestii ewentualnego sprzedającego., czego poszukuje. Gdyby ktoś miał jakąś propozycję to proszę pisać tu lub na e-mail: dzuma-82@o2.pl

pozdrawiam

grzegorz

 
22-02-19 20:34  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

nadal aktualne

 
23-02-19 17:15  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
greg   

Witam, powinienem mieć szkielet laserowy do Romy.
Jak Kolega zainteresowany, to zapraszam na @ (jej adres w "nick"-u).

 
23-02-19 21:17  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

przepraszam, bo widzę że trochę źle sformułowałem moje ogłoszenie i mogłem przez to wprowadzić w błąd kolegów

Prawidłowo ogłoszenie powinno brzmieć:

Kupię zestaw luf w skali 1:200 z GPM-u dedykowany do modelu:

1. IJN Musashi z Angraf

2. Roma z GPM - w przypadku Romy w grę wchodzi również zakup luf w większym zestawie np. z modelem lub wręgami bądź detalami fototrawionymi. Warunkiem jest aby te dodatki będąc nawet w różnych kombinacjach były z lufami.


W grę wchodzi również wymiana na jakieś modele z mojej skromnej kolekcji, ale to już w gestii ewentualnego sprzedającego., czego poszukuje. Gdyby ktoś miał jakąś propozycję to proszę pisać tu lub na e-mail: dzuma-82@o2.pl

także jeśli kolego "Greg" masz ten szkielet z lufami to jestem zainteresowany

 
23-02-19 21:46  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
greg   

Sprawdziłem, mam sam szkielet, który jest do wzięcia w razie czego ;)

 
24-02-19 19:02  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

ok, jakby co to się odezwę:) pozdr

 
06-03-19 18:36  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

oprócz zakupu i wymiany na jakiś model mogę również zaproponować zamianę na inne zestawy luf z GPM np. Yamato cz. 1 lub Oyodo

 
06-03-19 23:45  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
grzegorz   

Sory że spyta ale jaka jest róźnica między Lufami Musashi a Yamato przecież były te same

 
07-03-19 08:18  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Różnią się ilością luf artylerii średniej. Zarówno zestaw luf do Yamato z GPM i AH ma 6 x 155, natomiast Musashi powinien mieć 12 x 155.

 
08-03-19 16:03  Odp: [K/Z] Kupię lub wymienię się na zestaw luf z GPM - Roma i Musashi
grzegorz   

Dzięki

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024