GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-02-19 17:50  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A tak w ogóle, to jeszcze zobaczycie tu PRAWDZIWE REWELACJE. Będę je cedził dzień po dniu.
Tak przy okazji: nie sprzedaję tego z biedy (będzie na waciki dla mojej fenomenalnej żony :-), ale jeśli do jakiejś książki nie zaglądałem przez kilka lat, to oznacza, iż jest ona mi niepotrzebna. Wiele z nich trzymałem od czasów, kiedy to projektowałem modele do Małego Modelarza i Fly Model (młodzi modelarze pewnie nie wiedzą o czym mówię :-) i mnogość zdjęć była wtedy nieoceniona, zwłaszcza przy modelach Ark Royala i Dido . Teraz są mi one niepotrzebne, a serce chyba by mi pękło, gdy poszły na makulaturę, choćby jak ta niemiecka książka o samolotach 2 w.św., którą jednakże czeka ów smutny los :-(

--

 
27-02-19 20:00  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Późno się odzywam, ale pomagałem żonie robić faworki :-)

Nie wszystkie fotki są ostre, ale chyba to nie ma większego znaczenia.

PIERWSZY CHĘTNY WYGRYWA!

Na początek FENOMENALNE wydawnictwo CAMOUFLAGE, FLEET CARRIERS (Kamuflaż lotniskowców floty) i dotyczy to okrętów II wojny. Przy każdym rysunku jest legenda opisująca użyte kolory.
Przy pomocy tej książki zrobiłem kamuflaż burt i wyspy „Essexa” (Mały Modelarz).
20 x 25,5 cm, 64 strony.
, , , , ,

Do tego dołączam broszurkę UNITED STATES NAVY WARSHIP CAMOUFLAGE 1939-1945. Ma wartość głównie dla znających angielski – omawiane są tam wszystkie rodzaje kamuflażu. Przy końcu jest tabelka cenna dla każdego chcącego samemu malować model, także plastikowy: podany jest „US Navy color”, oraz jego odpowiednik w Humbrolu (vide foto!). Kto chce, może spisać ze zdjęcia!
14,5 x 21 cm, 52 strony
, , ,

Razem za te dwie sztuki 80 złotych, ale uwierzcie mi, samo tylko CAMOUFLAGE, FLEEET CARRIERS jest warte dużo wyższej ceny!

***

Super rzecz! DIDO CLASS CRUISERS, czyli KRĄŻOWNIKI TYPU DIDO. Kosztował tylko półtora funta, ale w 1973 roku… Dziś kosztuje 60 złotych. Duża rozkładówka, kolorowe kamuflaże każdego z okrętów z serii, mnóstwo zdjęć. Żałuję że nie miałem tego w rękach gdy projektowałem „Dido” do MM. Ech, dałbym wtedy modelowi kamuflaż jak ta lala!
25,5 x 26 cm, 50 stron.
, , , , , ,

Cytując Terminatora: I’LL BE BACK… (Ja wrócę…). JUTRO POPOŁUDNIU.

--

 
27-02-19 20:09  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Uzupełnienie: pozycja pierwsza dotyczy tylko lotniskowców US Navy!

 
28-02-19 08:31  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

I drugie: do każdej przesyłki dołożę coś ekstra.

 
03-03-19 11:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ponieważ nie było chętnego na szczegółowe informacje na temat kamuflaży amerykańskich lotniskowców, wzbogacam ofertę o specjalny numer miesięcznika Sea Classics LOTNISKOWCE W WOJNIE 1941-45.
Wymiary 27,5 x 20 cm, 98 stron, a oto okładka i kilka stron z wewnątrz numeru.
, , , , ,

Przypominam co jeszcze do tej oferty należy (wszystkie trzy wydawnictwa razem za 80 złotych, pokrywam koszty przesyłki):
,

--

 
03-03-19 12:13  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A teraz wzbogacenie oferty dotyczącej krążowników typu DIDO. Dodaję PROFILE WARSHIP „YAMATO I MUSASHI” (japońskiego autora, ale po angielsku). 19x25 cm, 24 strony + rozkładówka 72x25 cm.
, , ,

Przypominam okładkę „Krążowników typu DIDO”:


Łączna cena jak za samo DIDO, czyli 60 zł, wysyłka na mój koszt.

--

 
03-03-19 12:38  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

ANATOMY OF THE SHIP, BATTLESHIP WARSPITE
Wydanie z 1986, stan idealny. 26x24,5 cm, 120 stron, 27 zdjęć i aż 81 stron rysunków.
, , , , , , ,

Sprzedaż na bazie licytacji, zakończenie w środę 6/3 14:00. Cena wyjściowa 100 złotych.

--

 
03-03-19 13:50  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

ANATOMY OF THE SHIP, BATTLECRUISER HOOD
Wydanie z 1982, stan idealny. 26x24,5 cm, 127 stron, dużo opisu, 23 zdjęcia i 92 strony rysunków.
, , , ,
, , , ,

Sprzedaż na bazie licytacji, zakończenie w środę 6/3 14:00. Cena wyjściowa 100 złotych.

Wkrótce zaoferuję kolejne książki z serii ANATOMY OF THE SHIP:
- Lotniskowiec INTREPID
- Niszczyciel O’SULLIVANS
- Krążownik BELFAST
- Pancernik YAMATO (autor, także znakomitych rysunków: Janusz Skulski)

--

 
04-03-19 08:00  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kamuflaże i Dido czekają w worku na makulaturę.

Żeby ten sam los nie spotkał Anatomy of the ship, nowa cena 80 złotych za książkę, dla pierwszego chętnego.

 
04-03-19 11:07  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
miro2s 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jestem chętny na Anatomię Hooda.
Pozdrawiam.
MS

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 15Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024