GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  -> 
27-04-19 13:58  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Dwukrotnie dostałem zwrot, że nie dostarczono mail-a. Wysłałem mail jeszcze raz. Mój mail: k.brz@interia.pl.

 
27-04-19 14:09  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Gdyby tym razem też nie doszło (wysyłałem z dwóch adresów), to podam numer telefonu. Książkę jak najbardziej chcę kupić.

 
27-04-19 15:08  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - nie mogę znaleźć Twojego adresu mejlowego :-) Podrzuć mi go!

Mank - może na końcu mojego adresu stawiasz kropkę, tak jak niepotrzebnie zrobiłeś to, podając swój adres???

 
27-04-19 15:45  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Twój mail doszedł, przelew zrobiony. Na mail-a odpisałem. Wysyłałem wcześniej na tego samego, poprawnego mail-a, bez kropki :)

 
28-04-19 07:33  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mank - mejla nie dostałem... Wysyłam Ci mejla z numerem telefonu, prześlij na niego swój adres.

greg - czyżbyś sobie ze mnie jedynie kpił, zamawiając liczne książki? NIE MAM TWOJEGO MEJLA!

 
28-04-19 14:56  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

Akra, masz mój e-mail adres.
Odpisałem Ci na ostatnią wiadomość.

 
28-04-19 17:17  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - pomieszały mi się trzy różne Grzegorze i teraz nie wiem już nic :-) Powtórz mejla i napisz mi, że Ty to greg.
Przy okazji: wyślę ci - za darmo - kilka dodatkowych książek.

 
28-04-19 17:38  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Drodzy koledzy,

Naiwnie myślałem, że książki poowijam w czarną kurczliwą folię, okleję to grubym papierem i taśmą i wio!
G... prawda! Większość paczek będzie ciężka jak diabli i dlatego opisana metoda jest do d...

Jutro przywiozę z pracy kilka dużych kartonów (na szczęście są dostępne), powkładam do nich książki, po czym kartony podocinam i zakleję. Proszę o odrobinę cierpliwości, co wynagrodzone będzie tak zwanymi "ekstrasami" - też zresztą cięzkimi...

Każdy z was dostanie mejla o wysłaniu paczki (lub paczek, jak w przypadku grega).

Mank - Twoje książka jest jedna jedyna, więc leży już w kopercie i czeka na jutrzejszą wizytę na poczcie.

 
29-04-19 08:04  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mank - Twoje dwa mejle wreszcie przeszły - odpowiedziałem Ci.

greg - poszły dziś rano dwa mejle, potwierdź że to Ty zamówiłeś tyle książek no i podaj mi adres, bo CHYBA go nie mam :-)

GrzechuO, yak, Janisz - wyślę jednak dopiero jutro. Okazało się, że książki dla każdego z Was ważą tyle - i mają często tak duży format - że potrzebuję większych kartonów niż przygotowane przeze mnie takie od papieru do drukarki. Mam już kilka takich dużych kartonów w bagażniku, i po południu zacznę pakować. Co do wagi książek: rzeczywiście wiele z nich to ciężkie cholerstwa bo to i format, i grubość i na dobitkę kredowy papier... w rezultacie sporą część ceny pochłoną koszty wysyłki :-)

Po południu powysyłam dane do przelewu.

 
29-04-19 18:31  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

yaku - Twoja paczka gotowa (z "ekstrasami"), chcę ja wysłać jutro, mejl poszedł, wciąż brak Twojego adresu...

janisz - paczka gotowa, pójdzie jutro, wysłałem Ci mejla.

greg - wciąż nie mam Twojego adresu pocztowego. Jutro wyślę Ci zestawienie Twoich zakupów.

siedem - Marcinie, wysłałem Ci mejla, wciąż nie mam Twojego adresu na który mogę wysłać książki!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024