GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 15Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 
15-04-19 20:04  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
yak   

Shokaku i Zuikaku pls do kupki.

 
15-04-19 20:36  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

tak - zrobione

 
15-04-19 23:20  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

A ja poproszę;

MONOGRAFIE MORSKIE - AKAGI
DZIAŁANIA FLOT W DRUGIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ
HISTORIA PANCERNIKA

 
16-04-19 07:51  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - OK

 
16-04-19 20:42  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
GrzechuO   

To ja się skuszę jeszcze na:
WARSHIPS OF THE US NAVY
WARSHIPS OF THE SOVIET NAVY
U.S. WARSHIPS OF WORLD WAR II

Jeśli, Akra, potwierdzisz, że warunki są takie same jak przy poprzednim zamówieniu, to przelew wykonam jutro.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
16-04-19 22:08  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

GrzechuO - wysyłam mejla

 
17-04-19 09:28  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OFERTA, STAN NA 17/4

MIKROFLOTA
20.5 X 19.5 cm, 146 stron, 91 planików pozwalających zrobić proste modele w skali 1:500
, , ,
CENA 10 ZŁ

FAST ATTACK CRAFT
(Szybkie okręty atakujące)
23.5 x 17.5 cm, 260 stron, opisy i zdjęcia oraz często rysunki małych okrętów bojowych z całego świata. Z polskich przedstawiono typy: Wisła, Oksywie, Obłuże i Gdańsk.
, , ,
CENA 15 ZŁ

CRUISERS. AN ILLUSTRATED HISTORY 1880-1980
30.5 X 22 CM, 189 stron
, , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

DESTROYERS
30.5 X 23 CM, 221 stron, mało tekstu, za to mnóstwo fotografii
, , , , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

BATTLESHIPS
30 x 21.5 cm, 190 stron, wielka ilość zdjęć (ani jednej strony bez fotografii, najczęściej jest ich kilka)
, , , , , , , , , , ,
CENA 50 ZŁ

UNDERSEA WARFARE
(Broń podwodna). Od pierwszych projektów o.p. do okrętów noszących pociski balistyczne.
28.5 x 22 cm, 188 stron. Podobnie jak poprzednia książka, przesiąknięta wręcz masa zdjęć i rysunków.
Bez obwoluty, i dlatego nie zrobiłem zdjęcia solidnej twardej granatowej okładki, mającej tytuł jedynie na grzbiecie.
, , , , , , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

OKRĘTY ŚWIATA. OD „SVEA DO „DROTTING VICTORIA”
29,5 x 21cm, 37 stron rysunków i mnóstwa zdjęć szwedzkich ciężkich okrętów

CENA 20 ZŁ

THE GERMAN NAVY IN WORLD WAR TWO
25 x 25 cm, twarda okładka, 218 stron. Znakomite, bogato ilustrowane kompendium wiedzy o Kriegsmarine w latach 1935-1945 (nie tylko okręty, także organizacja, mundury, oznaki i inne).
, , , , , , , , , , , , ,
CENA 80 ZŁ

WOJNA NA BAŁTYKU 1939
20 x 14 cm, aż 409 stron. Po przeczytaniu tej książki naprawdę wie się WSZYSTKO na ten temat. Bardzo ciekawa!

CENA 40 ZŁ

--

 
17-04-19 10:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

"Wojnę na Bałtyku" poproszę.

 
17-04-19 11:04  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - odłożone!

 
18-04-19 08:36  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dzisiaj miałem zamiar przedstawić cztery książki Jerzego Pertka, każdą za 15 złotych:
- Wielkie dni małej floty
- Druga mała flota
- Pod obcymi banderami
- Mała flota wielka duchem
ale okazało się, że można kupić je na Allegro za naprawdę małe pieniądze, dlatego ich tu nie wystawiam.

Jutro przed południem za to, wystawią pierwszą z trzech wielkich książek Ballarda o znalezionych przez niego wrakach, każda ze wspaniałą szatą graficzną! Tytuł to THE LOST SHIPS OF ROBERT BALLARD (Titanic, Lusitania, Empress of Ireland, Britannic, Andrea Doria, Bismarck, wraki okrętów przy Guadalcanal). Zdjęcia części stron ukażą niezwykłą atrakcyjność książki. Na pobudzenie apetytu zdjęcie okładki.


Potem pójdzie również bardzo duża książka o wraku Bismarcka, również z fantastycznymi ilustracjami. Bazowałem na niej, gdy robiłem dioramę wraku w skali 1:400.
A na koniec będzie wydana po polsku księga o wraku Titanica.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 15Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024