GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.


Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
15-04-19 20:04  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
yak   

Shokaku i Zuikaku pls do kupki.

 
15-04-19 20:36  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

tak - zrobione

 
15-04-19 23:20  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

A ja poproszę;

MONOGRAFIE MORSKIE - AKAGI
DZIAŁANIA FLOT W DRUGIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ
HISTORIA PANCERNIKA

 
16-04-19 07:51  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - OK

 
16-04-19 20:42  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
GrzechuO   

To ja się skuszę jeszcze na:
WARSHIPS OF THE US NAVY
WARSHIPS OF THE SOVIET NAVY
U.S. WARSHIPS OF WORLD WAR II

Jeśli, Akra, potwierdzisz, że warunki są takie same jak przy poprzednim zamówieniu, to przelew wykonam jutro.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
16-04-19 22:08  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

GrzechuO - wysyłam mejla

 
17-04-19 09:28  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OFERTA, STAN NA 17/4

MIKROFLOTA
20.5 X 19.5 cm, 146 stron, 91 planików pozwalających zrobić proste modele w skali 1:500
, , ,
CENA 10 ZŁ

FAST ATTACK CRAFT
(Szybkie okręty atakujące)
23.5 x 17.5 cm, 260 stron, opisy i zdjęcia oraz często rysunki małych okrętów bojowych z całego świata. Z polskich przedstawiono typy: Wisła, Oksywie, Obłuże i Gdańsk.
, , ,
CENA 15 ZŁ

CRUISERS. AN ILLUSTRATED HISTORY 1880-1980
30.5 X 22 CM, 189 stron
, , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

DESTROYERS
30.5 X 23 CM, 221 stron, mało tekstu, za to mnóstwo fotografii
, , , , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

BATTLESHIPS
30 x 21.5 cm, 190 stron, wielka ilość zdjęć (ani jednej strony bez fotografii, najczęściej jest ich kilka)
, , , , , , , , , , ,
CENA 50 ZŁ

UNDERSEA WARFARE
(Broń podwodna). Od pierwszych projektów o.p. do okrętów noszących pociski balistyczne.
28.5 x 22 cm, 188 stron. Podobnie jak poprzednia książka, przesiąknięta wręcz masa zdjęć i rysunków.
Bez obwoluty, i dlatego nie zrobiłem zdjęcia solidnej twardej granatowej okładki, mającej tytuł jedynie na grzbiecie.
, , , , , , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

OKRĘTY ŚWIATA. OD „SVEA DO „DROTTING VICTORIA”
29,5 x 21cm, 37 stron rysunków i mnóstwa zdjęć szwedzkich ciężkich okrętów

CENA 20 ZŁ

THE GERMAN NAVY IN WORLD WAR TWO
25 x 25 cm, twarda okładka, 218 stron. Znakomite, bogato ilustrowane kompendium wiedzy o Kriegsmarine w latach 1935-1945 (nie tylko okręty, także organizacja, mundury, oznaki i inne).
, , , , , , , , , , , , ,
CENA 80 ZŁ

WOJNA NA BAŁTYKU 1939
20 x 14 cm, aż 409 stron. Po przeczytaniu tej książki naprawdę wie się WSZYSTKO na ten temat. Bardzo ciekawa!

CENA 40 ZŁ

--

 
17-04-19 10:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

"Wojnę na Bałtyku" poproszę.

 
17-04-19 11:04  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - odłożone!

 
18-04-19 08:36  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dzisiaj miałem zamiar przedstawić cztery książki Jerzego Pertka, każdą za 15 złotych:
- Wielkie dni małej floty
- Druga mała flota
- Pod obcymi banderami
- Mała flota wielka duchem
ale okazało się, że można kupić je na Allegro za naprawdę małe pieniądze, dlatego ich tu nie wystawiam.

Jutro przed południem za to, wystawią pierwszą z trzech wielkich książek Ballarda o znalezionych przez niego wrakach, każda ze wspaniałą szatą graficzną! Tytuł to THE LOST SHIPS OF ROBERT BALLARD (Titanic, Lusitania, Empress of Ireland, Britannic, Andrea Doria, Bismarck, wraki okrętów przy Guadalcanal). Zdjęcia części stron ukażą niezwykłą atrakcyjność książki. Na pobudzenie apetytu zdjęcie okładki.


Potem pójdzie również bardzo duża książka o wraku Bismarcka, również z fantastycznymi ilustracjami. Bazowałem na niej, gdy robiłem dioramę wraku w skali 1:400.
A na koniec będzie wydana po polsku księga o wraku Titanica.

--

 
19-04-19 09:06  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dziś, jutro i pojutrze trzy książki, na które - mam nadzieję - nie znajdą się chętni :-)
Są to książki Ballarda o odkrytych przez niego wrakach. W dzisiejszej książce jest wyjątek od tej reguły w postaci przedstawienia w niej także „Normandie” i jej losu.
Książka jest duża: 30 x 28.5 cm, 250 stron, nie ma żadnej bez ilustracji, także wnętrz statków.
A propos ilustracji: wiele lat temu Ballard natknął się na obrazy pewnego dżentelmena, malującego statki tak realistycznie – zarówno jeśli chodzi o sam rysunek jak i barwy – że zaproponował mu rysowanie leżących na dnie wraków (odnalezionych przez Ballarda), w oparciu o wielką ilość podwodnych zdjęć. Znane wspaniałe rysunki wraku „Titanica” jak i „Bismarcka” są jego autorstwa.
W przedstawianej dziś książce jest sporo przepięknych obrazów tego artysty – warto powiększyć miniaturki np. z „Lusitanią”! - i to w dużym formacie – także obrazy wraków. Jakość druku jest znakomita, bo papier jest kredowy (co odbija się na wadze książki, która dodatkowo ma twarde okładki...). Stan książki idealny.

Pewnie niektórych z Was ciekawi, dlaczego od pewnego wyzbywam się tylu wartościowych książek?

No cóż, każdą z nich – nawet te grubaśne Friedmana o amerykańskich okrętach – przeczytałem niejeden raz, a każdą zamieszczoną w nich ilustrację znam na pamięć. Ile razy można oglądać w kółko to samo? Ponieważ od dawna nawet nie zaglądałem do tych książek uznałem, iż najwyższy czas, żeby nacieszyli się nimi inni miłośnicy marynistyki.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
CENA 130 ZŁ – ale książka jest warta każdego z tych 13.000 groszy!

--

 
19-04-19 14:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
GrzechuO   

To ja się skuszę na tę książkę :-)

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
19-04-19 21:17  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Szczerze GRATULUJĘ, a jednocześnie mi trochę smutno

 
20-04-19 17:34  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

THE DISCOVERY OF BISMARCK
Oto druga z książek Ballarda. Bazując na zamieszczonych tam wspaniałych rysunkach wraku, zbudowałem jego kartonowy model 1:400.
29 x 22 cm (duża!), 223 strony, kredowy papier, twarda okładka. Na przedostatnim zdjęciu rysunek pokazujący fazy tonięcia okrętu – widać, dlaczego na wraku nie ma wież artylerii głównej.
, , , , , , , , , , , , , , , , ,
cena 110 zł

Kolejna i ostatnia książka Ballarda, o odnalezieniu Titanica ukaże się tu w poświąteczny wtorek około południa. KSIĄŻKA JEST PO POLSKU!

--

 
20-04-19 18:35  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

Biorę !

 
20-04-19 20:12  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - odłożone!

 
23-04-19 11:00  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OFERTA, STAN NA 23/4
(Stopniowo kasuję zdjęcia książek, które już zostały kupione)

FAST ATTACK CRAFT
(Szybkie okręty atakujące)
23.5 x 17.5 cm, 260 stron, opisy i zdjęcia oraz często rysunki małych okrętów bojowych z całego świata. Z polskich przedstawiono typy: Wisła, Oksywie, Obłuże i Gdańsk.
, , ,
CENA 10 ZŁ

CRUISERS. AN ILLUSTRATED HISTORY 1880-1980
30.5 X 22 CM, 189 stron
, , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

DESTROYERS
30.5 X 23 CM, 221 stron, mało tekstu, za to mnóstwo fotografii
, , , , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

BATTLESHIPS
30 x 21.5 cm, 190 stron, wielka ilość zdjęć (ani jednej strony bez fotografii, najczęściej jest ich kilka)
, , , , , , , , , , ,
CENA 40 ZŁ

UNDERSEA WARFARE
(Broń podwodna). Od pierwszych projektów o.p. do okrętów noszących pociski balistyczne.
28.5 x 22 cm, 188 stron. Podobnie jak poprzednia książka, przesiąknięta wręcz masa zdjęć i rysunków.
Bez obwoluty, i dlatego nie zrobiłem zdjęcia solidnej twardej granatowej okładki, mającej tytuł jedynie na grzbiecie.
, , , , , , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

OKRĘTY ŚWIATA. OD „SVEA DO „DROTTING VICTORIA”
29,5 x 21cm, 37 stron rysunków i mnóstwa zdjęć szwedzkich ciężkich okrętów

CENA 10 ZŁ

THE GERMAN NAVY IN WORLD WAR TWO
25 x 25 cm, twarda okładka, 218 stron. Znakomite, bogato ilustrowane kompendium wiedzy o Kriegsmarine w latach 1935-1945 (nie tylko okręty, także organizacja, mundury, oznaki i inne).
, , , , , , , , , , , , ,
CENA 50 ZŁ

BALLARD – ODNALEZIENIE TITANICA
29.5 x 22.5 cm, 231 stron na kredowym papierze. Po polsku.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
CENA 100 ZŁ

PRZYPOMINAM, ŻE W KAŻDYM PRZYPADKU WYSYŁKA NA MÓJ KOSZT (EKONOMICZNY POLECONY LUB PACZKA, JEŚLI PONAD 2 KILOGRAMY)

W czwartek koło południa pokażę tu ostatnie już książki, a potem zacznę pakować przesyłki dla kolegów, dla których odłożone książki stoją u mnie w zgrabnych stosikach ;-)
Niektórzy z nich jeszcze nie podali mi mejlem swojego adresu (np. „siedem”) - proszę to bezzwłocznie zrobić!!!

--

 
23-04-19 21:31  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

Poproszę.

 
23-04-19 22:30  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

Książkę o Titanicu oczywiście ;)

 
24-04-19 08:00  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - odłożone!

 
25-04-19 11:59  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ostatnie książki jednak dopiero jutro koło południa. Swoją drogą jestem szczerze zdziwiony :-) że zwłaszcza autentycznie znakomita pod każdym względem książka o Kriegsmarine nie wzbudziła zainteresowania...

 
25-04-19 21:00  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

A dodajmy i tę o "niemcach".

 
26-04-19 08:36  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - na pewno nie pożałujesz tej decyzji, ale jeśli jednak jakimś cudem uznasz że "to nie jest to", odeślesz mi ją, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Najwięksi "hurtowi" kupcy dostaną gratis trochę dodatkowych interesujących wydawnictw.

Porobiłem wczoraj sporo zdjęć ostatniej partii oferowanych książek, w tym znakomitej amerykańskiej o dużym formacie! - ilustrowanej tak bogato, jakby ją Midas dotknął :-) - a dotyczącej nalotu na Pearl Harbor, i jego skutków. Oprócz zdjęć są także rysunki wraków "Arizony" i "Utah". Daję na zachętę zdjęcie okładki, oraz rozłożone strony z rysunkiem „Arizony”. Zauważcie, że ów rysunek jest na stronach 280-281, a to jeszcze nie koniec książki!
,

Niestety zapomniałem zabrać z domu kartkę ze szczegółowymi informacjami o poszczególnych książkach, i dlatego pokażę je i zaoferuję dopiero wieczorem, z domu.

--

 
26-04-19 17:07  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OFERTA, STAN NA 26/4 – I TO JUŻ CHYBA KONIEC ;-)

FAST ATTACK CRAFT
(Szybkie okręty atakujące)
23.5 x 17.5 cm, 260 stron, opisy i zdjęcia oraz często rysunki małych okrętów bojowych z całego świata. Z polskich przedstawiono typy: Wisła, Oksywie, Obłuże i Gdańsk.
, , ,
CENA 10 ZŁ

CRUISERS. AN ILLUSTRATED HISTORY 1880-1980
30.5 X 22 CM, 189 stron
, , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

DESTROYERS
30.5 X 23 CM, 221 stron, mało tekstu, za to mnóstwo fotografii
, , , , , , , , , ,
CENA 30 ZŁ

BATTLESHIPS
30 x 21.5 cm, 190 stron, wielka ilość zdjęć (ani jednej strony bez fotografii, najczęściej jest ich kilka)
, , , , , , , , , , B]
CENA 40 ZŁ

UNDERSEA WARFARE
(Broń podwodna). Od pierwszych projektów o.p. do okrętów noszących pociski balistyczne.
28.5 x 22 cm, 188 stron. Podobnie jak poprzednia książka, przesiąknięta wręcz masa zdjęć i rysunków.
Bez obwoluty, i dlatego nie zrobiłem zdjęcia solidnej twardej granatowej okładki, mającej tytuł jedynie na grzbiecie.
, , , , , , , , ,[/B] , , ,
CENA 30 ZŁ

OKRĘTY ŚWIATA. OD „SVEA DO „DROTTING VICTORIA”
29,5 x 21cm, 37 stron rysunków i mnóstwa zdjęć szwedzkich ciężkich okrętów

CENA 10 ZŁ

HOOD AND BISMARCK
27 x 20 cm, twarda okładka, 220 stron
Twarda okładka, sporo tekstu, ale też ciekawe ilustracje
, , , ,
CENA 40 ZŁ

EAST WIND RAIN
(Ilustrowana historia ataku na Pearl Harbor)
28 x 21,5 cm, 298 stron. ZNAKOMITA, wspaniale ilustrowana książka.
, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
CENA 70 ZŁ.

PIERWSZA WOJNA ŚWIATOWA NA MORZU
24,5 cm x 17,5 cm, twarda okładka, 770 stron. Fajna pomyłka: strona tytułowa i treść to oczywiście Pierwsza wojna światowa na morzu, ale na okładce pomyłkowo jest tytuł BITWY MORSKIE :-).
Uwaga: należy książkę przykleić do grzbietu, ale co to dla modelarza z tuzinem klejów na podorędziu… Sama książka jest solidnie przyklejona do tylnej okładki – trzeba przymocować klejem jedynie grzbiet i będzie jak nowa.
, ,
CENA 30 ZŁ

KONFLIKTY I ZBROJENIA MORSKIE 1918-1939
25 x 17 cm, 625 stron, twarda okładka

CENA 30 ZŁ

BURZA NAD PACYFIKIEM
Oba tomy. W tomie 1 trzeba przykleić odchodzący częściowo grzbiet. Poza tym stan obu tomów bez zarzutu.
,
CENA 40 ZŁ

BITWA O ATLANTYK. JAK ALIANCI WYGRALI II WOJNĘ ŚWIATOWĄ
25 x 17 cm, twarda okładka, aż 678 stron. Rewelacyjna, grubaśna książka.

CENA 60 ZŁ

DRUGA WOJNA ŚWIATOWA NA MORZU
24,5 x 17,5 cm, twarda okładka, wydanie z 1995, 708 stron. Każdy chyba – niestety – ma tę książkę, bo żadna tematyczna kolekcja nie może się bez niej obyć. Stan idealny.

CENA 40 ZŁ

TRANSATLANTYKI POLSKIE
31 x 23 cm, 380 stron, twarda okładka, kredowy papier. Mniej suchych informacji technicznych, więcej o życiu na tych statkach.
, , , , , ,
CENA 40 ZŁ

KRÓLEWSKI STATEK BATORY
20,5 x 19,5 cm, twarda okładka, 260 stron ze znakomitej serii BIBLIOTEKI MORZA
, , ,
CENA 20 ZŁ

--

 
26-04-19 17:40  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
GrzechuO   

Ponieważ - niestety lub stety - całą resztę pozycji albo posiadam, albo zbyt odbiegają od moich zainteresowań, to mogę swoje zakupy oficjalnie uznać za zakończone :)
W poniedziałek przeleję Ci, Andrzeju, kwotę za mój ostatni zakup.

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
26-04-19 19:24  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
yak   

Zgodzę się z Przedmówcą. Poproszę podsumowanie na maila z nr konta. W rewanżu podam adres do wysyłki.

 
26-04-19 19:37  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Chciałbym kupić: East Wind Rain: A Pictorial History of the Pearl Harbor Attack - wysłałem mail-a.

 
26-04-19 20:11  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jutro przed południem wyślę do Waszej trójki mejle.

 
26-04-19 22:08  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

To ja wezmę "Hood And Bismarck" i od pozycji "Burza nad Pacyfikiem" do samego dołu ;)

 
27-04-19 13:54  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

GrzechuO i yak - dopiero wróciłem do domu. Wyślę mejle po południu.

Mank - nie dostałem od ciebie mejla. Spróbuj jeszcze raz na andrzej.krasnicki@gmail.com i podaj swój adres

greg - ach ty hurtowniku :-) Twoje książki wyślę w dwóch albo i trzech paczkach, bo dużo ważą. Zobacz mejla, który Ci za kilkanaście minut wyślę!

 
27-04-19 13:58  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Dwukrotnie dostałem zwrot, że nie dostarczono mail-a. Wysłałem mail jeszcze raz. Mój mail: k.brz@interia.pl.

 
27-04-19 14:09  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Gdyby tym razem też nie doszło (wysyłałem z dwóch adresów), to podam numer telefonu. Książkę jak najbardziej chcę kupić.

 
27-04-19 15:08  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - nie mogę znaleźć Twojego adresu mejlowego :-) Podrzuć mi go!

Mank - może na końcu mojego adresu stawiasz kropkę, tak jak niepotrzebnie zrobiłeś to, podając swój adres???

 
27-04-19 15:45  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Mank   

Twój mail doszedł, przelew zrobiony. Na mail-a odpisałem. Wysyłałem wcześniej na tego samego, poprawnego mail-a, bez kropki :)

 
28-04-19 07:33  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mank - mejla nie dostałem... Wysyłam Ci mejla z numerem telefonu, prześlij na niego swój adres.

greg - czyżbyś sobie ze mnie jedynie kpił, zamawiając liczne książki? NIE MAM TWOJEGO MEJLA!

 
28-04-19 14:56  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
greg   

Akra, masz mój e-mail adres.
Odpisałem Ci na ostatnią wiadomość.

 
28-04-19 17:17  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

greg - pomieszały mi się trzy różne Grzegorze i teraz nie wiem już nic :-) Powtórz mejla i napisz mi, że Ty to greg.
Przy okazji: wyślę ci - za darmo - kilka dodatkowych książek.

 
28-04-19 17:38  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Drodzy koledzy,

Naiwnie myślałem, że książki poowijam w czarną kurczliwą folię, okleję to grubym papierem i taśmą i wio!
G... prawda! Większość paczek będzie ciężka jak diabli i dlatego opisana metoda jest do d...

Jutro przywiozę z pracy kilka dużych kartonów (na szczęście są dostępne), powkładam do nich książki, po czym kartony podocinam i zakleję. Proszę o odrobinę cierpliwości, co wynagrodzone będzie tak zwanymi "ekstrasami" - też zresztą cięzkimi...

Każdy z was dostanie mejla o wysłaniu paczki (lub paczek, jak w przypadku grega).

Mank - Twoje książka jest jedna jedyna, więc leży już w kopercie i czeka na jutrzejszą wizytę na poczcie.

 
29-04-19 08:04  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mank - Twoje dwa mejle wreszcie przeszły - odpowiedziałem Ci.

greg - poszły dziś rano dwa mejle, potwierdź że to Ty zamówiłeś tyle książek no i podaj mi adres, bo CHYBA go nie mam :-)

GrzechuO, yak, Janisz - wyślę jednak dopiero jutro. Okazało się, że książki dla każdego z Was ważą tyle - i mają często tak duży format - że potrzebuję większych kartonów niż przygotowane przeze mnie takie od papieru do drukarki. Mam już kilka takich dużych kartonów w bagażniku, i po południu zacznę pakować. Co do wagi książek: rzeczywiście wiele z nich to ciężkie cholerstwa bo to i format, i grubość i na dobitkę kredowy papier... w rezultacie sporą część ceny pochłoną koszty wysyłki :-)

Po południu powysyłam dane do przelewu.

 
29-04-19 18:31  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

yaku - Twoja paczka gotowa (z "ekstrasami"), chcę ja wysłać jutro, mejl poszedł, wciąż brak Twojego adresu...

janisz - paczka gotowa, pójdzie jutro, wysłałem Ci mejla.

greg - wciąż nie mam Twojego adresu pocztowego. Jutro wyślę Ci zestawienie Twoich zakupów.

siedem - Marcinie, wysłałem Ci mejla, wciąż nie mam Twojego adresu na który mogę wysłać książki!

 
29-04-19 18:37  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Mank i GrzechuO - paczki poszły!

 
29-04-19 20:21  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
yak   

W kierunku przeciwpołożnym poszły przelew (na jutro) i adres.

 
02-05-19 18:25  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
GrzechuO   

Przesyłkę odebrałem, a album Ballarda już nawet przekartkowałem - rzeczywiście jest absolutnie fantastyczny!

Duże podziękowania dla Ciebie, Andrzej, za szybkie i sprawne uporanie się z całą transakcją :-)

--
Pozdrówka

GrzechuO

 
07-05-19 09:27  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
yak   

Tak się zastanawiam, czy któryś z uczestników aukcji okolic Bielska Białej nie otrzyma paczki, na którą oczekuję na Mazowszu.

 
07-05-19 10:59  Odp: Przewietrzanie zbioru książek
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

yaku - wysłałem przed chwilą mejla w tej sprawie. Moja pomyłka z nazwą miasta w adresie, byłem już z tym na poczcie, książki dostaniesz z opóźnieniem, a w ramach rekompensaty zaoferuję Ci kilka gratisowych wydawnictw (do wyboru).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024