GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.

Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
01-01-19 16:30  [K] F-15C KA - części
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

- 1

Witam,

poszukuje części do modelu F-15C Kartonowego Arsenału a dokładnie jednego lub dwóch zewnętrznych zbiorników paliwa. Może ktoś ma zaczętą wycinankę, której już na pewno nie skończy i mógłby mi pomóc? Niestety model opracowany jest z jednym takim zbiornikiem a pylony są trzy. Dość dziwne zagranie ze strony wydawcy... Różnica koloru mi nie przeszkadza bo i tak model ma 4 odcienie szarości.
Poszukuję także kół, bez różnicy czy z drewna czy z żywicy.
Oczywiście pokryję wszelkie koszty.
Proszę pisać w tym temacie lub na windus@wp.pl

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

Odpowiedz na tę wiadomość 

01-01-19 22:13  Odp: [K] F-15C KA - części
WOJTEK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5

Hej Windus,
Ja akurat powoli kończę swojego F-15 i nie będę w nim montował zbiornika,
więc mogę Ci oddać te części.

--
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: F-15j

29-01-19 22:17  Odp: [K] F-15C KA - części
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

- 1

Dzięki Wojtek za przesłanie tego zbiornika ale niestety nie mogę go użyć. Spodziewałem się różnic koloru ale nie aż tak wielkich. Twoja cześć jest szara a mój model wpada w szaro-niebieski kolor... Jak patrzę na kolor Twoich części to mnie trochę krew zalewa bo wiele lepiej to wygląda niż u mnie. Mój model wydaje się "pastelowy".
Może ktoś jeszcze ma taki zbiornik na zbyciu?
Zamieszczam przykładowe zdjęcie różnic koloru.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

29-01-19 23:28  Odp: [K] F-15C KA - części
WOJTEK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5

No faktycznie inny kolor, ale mój egzemplarz był w porządku, nie miałem żadnych różnic w odcieniach.

--
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: F-15j

30-01-19 09:08  Odp: [K] F-15C KA - części
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

- 1

Zapomniałem napisać, że jesteś równy gość. Pomimo wszystko dziękuję za tę część.
Gdyby mój egzemplarz nie miał różnic koloru to złego słowa bym nie powiedział na ten model. Może da się to jakoś zamaskować np. lakierem z domieszką farby?

--
Skończone:
W toku:
IJN Oyodo

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018