GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.

Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-12-18 09:27  [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
tomek   

Witam.Sprzedam 7xORP Ślązak cena 200zł

Odpowiedz na tę wiadomość 

02-12-18 01:33  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

Zastanawiam się jak można być tak tępym aby dla kilkuset złotych tracić pracę.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

02-12-18 12:27  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
tomek   

A ja się zastanawiam jak można być tak tempym i wierzyć że ktoś sprzedaje modele za 1/3 ceny nawet nie widząc ich zdjecia.

03-12-18 01:12  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
GrubyCzarnyKOT 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4

- 6

To kto jest bardziej tempy / tępy?

03-12-18 10:35  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
cantakawah 

Na Forum:
Galerie - 3

- 5

Proponuję usunąć temat .

--
Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4
W budowie: Sherman "Maczuga" (WAK), RMS TITANIC (MM)

03-12-18 11:33  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
daniello86 

Na Forum:
Galerie - 3

- 0

co tu sie xD

Jeśli można, WAK, o co tu cho?

Jak by nie było "tomek" jest uzytkownikiem tego forum wiec jesli tu sie cos odwalilo to moze jednym zdaniem warto by to opisac zeby inni wiedzieli.

Dzięki.

03-12-18 15:16  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
Sebastian W.   

Dokładnie ja też proszę WAK o wyjaśnienie. Byłem wstępnie zainteresowany ale nie chciałbym działać na szkodę wydawcy.

04-12-18 15:06  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

To nie jest dobre miejsce na takie rzeczy, ale żeby uciąć domysły coś napiszę jednak.
Podejrzewamy, że modele wystawione na forum (oraz na allegro, olx, ...) przez użytkownika "tomek" pochodzą z nielegalnego źródła. Odpowiednie kroki zostały poczynione w celu wyjaśnienia, a dane "tomka", które udało nam się zgromadzić, przekazane odpowiednim służbom do wyjaśnienia. Niestety nic więcej nie mogę napisać, bo RODO i tym podobne rzeczy mnie ograniczają.
Oczywiście, jeżeli ten "aktywny" użytkownik forum nie zgadza się z tą oceną, to może wyjaśnić to nawet tutaj, lub osobiście, bo w końcu rozmawiałem z nim przez telefon, więc kontakt do nas ma.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

04-12-18 16:06  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
tomek   

Oczywiście że się nie zgadzam z tą oceną.Sam te modele nabylem przez olx,i kupiłem przez promocje masterpass w Empiku.A ogłoszenie 7 x Ślązak jest fikcja wystawiona tylko po to aby zobaczyć reakcję Wak który oskarża Mnie o kradzież.Więc proszę moderatora o usuniecie moich ogłoszeń,żeby nie drażnić innych.

04-12-18 19:52  Odp: [S] 7x Modele WAK ORP Ślązak
Rafael 
moderator

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 5

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3

- 2

Tak sie zastanawiam... Kolega regulamin czytal? Podpunkt 7c - prowokowanie klotni. Podobnie jest w kwestii wprowadzania w blad innych uzytkownikow Forum, ktorzy na gielde zagladaja. Post poki co nie zostanie usuniety, az do wyjasnienia zaistnialej tej sytuacji...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018