GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.

Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-12-17 21:00  [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6

- 1

Witam,

po bardzo udanej licytacji Ju-87 B2/R2 Stuka kupionego przez Darka D. (Dyzio) za niewiarygodną cenę 1 000 zł. zobowiązałem się wystawić polski samolot.
Wybór padł na PZL.37B "Łoś" z Kartonowej Kolekcji w opracowaniu Pana Pawła Mistewicza.
W sumie nie jestem kolekcjonerem i to jest jedyny polski a zarazem ostatni model jaki jestem w stanie wystawić. Dodam, że jest to samolot na który czekałem od dziecka w takim opracowaniu :)
Jak wiadomo licytacja przeznaczona jest na leczenie synka MacGregora, Gabrysia. Licytujący przelewa pożądana kwotę na konto MacGregora a ja pokrywam koszty wysyłki. Ewentualnie można go odebrać osobiście wtedy zapraszam na kawę:)

Pieniądze proszę wpłacać na konto dla Gabrysia:

Grzegorz Nowak
BZ WBK S.A. 27 1090 1069 0000 0001 0900 0078
W tytule przelewu proszę napisać, że to dla Gabrysia, podać swój nick oraz nazwę modelu.

Serdecznie polecam licytację tego modelu ze względu na:
- jest jeden z lepiej opracowanych modeli dostępnych na rynku,
- licytacja pomoże w leczeniu małego dziecka.

Cena wywoławcza 10 zł. Termin zakończenia licytacji 14 luty 2018 r. może ktoś zrobi sobie prezent na walentynki :)
Serdecznie zapraszamy Tomek.

p.s. niestety mam problem z wstawieniem zdjęcia...

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter
W toku:
IJN Oyodo

Odpowiedz na tę wiadomość 

29-12-17 21:52  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
Łosiu 

Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2

50

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

30-12-17 08:46  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6

- 1

Łosiu licytuje Łosia :) bardzo dobrze.
Zapomniałem dodać, że ewentualny odbiór osobisty jest możliwy w Olsztynie.
MAcGregor odpowiada Ci data? Trochę wyskoczyłem w przyszłość a nie mogłem zrobić edycji postu.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter
W toku:
IJN Oyodo

30-12-17 08:49  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
MacGregor 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1

Windus - przede wszystkim bardzo dziękuję za aukcję! Data znakomita, wszak to Walentynki, a zbieramy teraz na dawkę leku na marzec dla Gabrysia - czyli na ostatnią! :-)

--
MacGregor

30-12-17 09:57  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6

- 1

MacGregor nie ma sprawy. Nawet trochę mi głupio, że tak późno wystawiłem ten model.
Mam nadzieję, że Gabryś będzie rósł zdrowy i za kilka lat całą sytuację będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy ;)
Może dla sprecyzowania koniec aukcji to 14 lutego 2018 r. godzina 22.00. Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam do licytowania.

--
Skończone:
W toku:
IJN Oyodo

30-12-17 22:36  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
GrubyCzarnyKOT 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 4

- 6

1OO :)

14 lutego moja Agata ma termin porodu :)

Pozdr.

01-01-18 18:07  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6

- 1

O proszę następny szczęśliwy tatuś :)
Jak można wiedzieć chłopak czy dziewczynka?
Jeśli urodzi się trochę wcześnie tj. 11 lutego to będą moje urodziny ;)

--
Skończone:
W toku:
IJN Oyodo

02-01-18 17:31  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
GrubyCzarnyKOT 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 4

- 6

Podobno facet :) ale kto to wie... :D

03-01-18 08:24  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
Windus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6

- 1

Ja mam do 3 miesięcy córkę, urodziła się kilka dni po Gabrysiu. Mając dziecko inaczej podchodzi się do takich spraw jak sytuacja MacGregora.
A mając syna może przekażesz mu zainteresowanie modelarstwem. Ja będę się starł żeby córka zaczęła interesować się lotnictwem, kto wie może mi się uda :)

--
Skończone:
W toku:
IJN Oyodo

08-01-18 21:24  Odp: [L] Licytacja dla MacGregora - PZL.37B "Łoś" - Kartonowa Kolekcja
RafałKr.   

Witam

To ja sobie siądę cichutko ze 150 zł i posiedzę sobie do lutego.

Spełnienia marzeń tych małych i tych całkiem dużych, nie tylko modelarskich w 2018 roku

--
Pozdrawiam Rafał Kr.

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016